| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Benderik Profil * |
#1 · Zasláno: 15. 7. 2009, 14:04:43
prosim vas, ked vytvaram preklad komixu, potrebujem posielat citatelom tento preklad e-mailom..
nevedeli by ste o nejako navode ako na to? vopred dakujem |
||
| panther Profil |
#2 · Zasláno: 15. 7. 2009, 14:06:36
Benderik
„nevedeli by ste o nejako navode ako na to? “ na co? Jaký překlad? Kde, jak a proč? Zkus trochu specifikovat svůj problém. Z toho, co jsi napsal, bys to mohl poslat jako jakýkoliv jiný email, ale na to se asi neptáš. Takže, zkus to ještě jednou a přesněji. |
||
| Benderik Profil * |
#3 · Zasláno: 15. 7. 2009, 14:21:38
*nejakom
ide o to, ze potrebujem urobit odosielac ktory bude odosielat nove preklady komixu e-mailom.. adresy vezme zo suboru kde sa ulozia adresy e-mailovej schranky ludi, co stoja za posielanie prekladu. (bol by formular ktory by vyplnili a ten by ich e-mailove adresy ulozil do prislusneho suboru) |
||
| Anonym Profil * |
#4 · Zasláno: 16. 7. 2009, 10:28:16
nikto by nevedel pomoct?
|
||
| Anonym Profil * |
#5 · Zasláno: 16. 7. 2009, 10:29:21
ten problem potrebujem aj ja :)
|
||
| denCo Profil |
#6 · Zasláno: 16. 7. 2009, 20:35:12 · Upravil/a: denCo
aj tak som to velmi nepochopil
<?php
###MYSQL HOST NAME
$myhostName="localhost";
###MYSQL DATABASE
$mydbName="...";
###MYSQL USER NAME
$myuserName="...";
###MYSQL PASSWORD
$myPW="...";
$db=mysql_connect($myhostName,$myuserName,$myPW) or die("Bohužel se nepodařílo připojit k MYSQL databázi... zkuste to prosím později.");
if (!mysql_select_db($mydbName,$db)) {
echo "Chyba při připojení k databázi.";
exit();
}
$result = mysql_query($q="SELECT mail FROM tabulka", $db ) or print("Došlo k chybě v dotazu: ".$q."<br>".mysql_error());
while ($zaznam=MySQL_Fetch_Array($result)):
$komu = "$zaznam['mail']";
$hlavicka = "From: \"tvojmail\" <tvojmail>\r\n";
$hlavicka .= "Content-Type: text/plain; charset=utf-8\r\n";
$telo = "text toho e-mailu";
$predmet = "predmet";
mail ($komu, $predmet, $telo, $hlavicka);
endwhile; ?> |
||
|
Časová prodleva: 9 měsíců
|
|||
| Ralph Profil * |
A nevedel by niekto poslat link na navod ako urobit alternativu na tahanie tych mailovych adries zo suboru?
Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
|
||
|
Časová prodleva: 3 dny
|
|||
| pata07 Profil |
#8 · Zasláno: 15. 4. 2010, 17:55:41
je to jen to tahani tech adres do promene ze souboru adresy.txt
<?
// nejdříve si otevřeme soubor s adresami.
$fp = FOpen ("adresy.txt", "r");
$adresy = FRead ($fp, FileSize ("adresy.txt")); // načte do proměnné $adresy obsah souboru adresy.txt
?>
|
||
|
Časová prodleva: 16 let
|
|||
0