Autor Zpráva
Ajka
Profil *
Nevíte někdo,jestli exsituje nějaký tag,pomocí kterého bych objekty posouvala nahoru a dolu?Jako se dá umisťovat do stran,tak bych ptřebovala i dolů.Mám totiž problém se srovnáním objektů např,když chci mít vlevo menu a vedle něj další obsah.
Hitman
Profil
Ajka

Nevím co přesně myslíš, ale možná ti pomůže top.
Ajka
Profil *
Hitman:
Já bych právě potřebovala udělat takové to základní rozložení stránky,třeba pomocí "divů",tam umím nastavit odsazení od levé a pravé strany,ale nevím,jak udělat odsazení od spodní a vrchní strany.Třeba když chci mít vlevo nahoře logo,pod ním menu a vedle menu nějaký odstavec + vpravo druhé menu.Protože jinak se mi to rozhodí a ten odstavec je sice na středu,ale je níž,než to logo vlevo.Menu v pravo je pak zase níže,než odstavec na středu...Ehm...Asi to vysvětluju trochu zmateně...Ale jde mi o to,abych měla víc věcí,které majít být jedna v pravo,jedna na středu,jedna vlevo,všechny ve stejné výšce a ne,aby se mi to řadilo podle pořadí,jak jsem to dělala.
panther
Profil
Ajka
Asi to vysvětluju trochu zmateně
ano, máš pravdu.

Prostuduj si, jak funguje float a clear.
pepos
Profil *
mužeš podle tabulky nebo ramcu
panther
Profil
pepos
mužeš podle tabulky nebo ramcu
nedoporučuji.

Rámce mají spoustu nevýhod, tabulky jsou pro tabulková data
Bubák
Profil
Ajka
Než na to přijdeš, tak to větší, nebo menší chvíli portvá a pravděpodobně si projdeš několik slepých uliček.
Pokud chceš poradit, dej své pokusy někam na web a dej sem odkaz.
Další možnost požnost je použít hotový layout, vybereš si třebas tady: http://css.interval.cz/layouty/
pepos
Profil
nejlepši co ja použivam je pozicovani pomoci css

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0