Autor Zpráva
jendyss
Profil *
1.Ahoj.Chtěl jsem požádat o pomoc.Rád bych umístil na svůj web nějakou databázi uživatelů.Třeba aby měli své karty,kam se zapíšou a tak.Programovat samozřejmě neumím,tak jsem se chtěl poptati jestli někde neexistují nějaké návody nebo pomoc.
2.Ještě nevím jak zhotovit okénko na webu aby vyhledalo zadaný výraz.

Je-li někomu v silách mi pomoci,budu rád a všude ho budu chválit.Díky
Mistr
Profil
jendyss
2.Ještě nevím jak zhotovit okénko na webu aby vyhledalo zadaný výraz.
Myslíš něco takového?
jendyss
Profil *
Ano to jsem měl na mysli.Já to četl,ale myslel jsem si,že si tím přidám vyhledávač na stránky.Netušil jsem že to má souvislost.Děkuji
jendyss
Profil *
Mistr
Zkopčil jsem kod a přepsal URL.Nejde ale zapisovat do okénka.Něco dělám špatně??
Mistr
Profil
jendyss
Zkopčil jsem kod a přepsal URL.Nejde ale zapisovat do okénka.Něco dělám špatně??
Prosím, odkaž onu chybující stránku, ať řešíme přímo konkrétní problém. Díky.
jendyss
Profil *
http://fishing-simulator2.websnadno.cz/

Díky
Mistr
Profil
jendyss
Nepokládám se za úplného znalce, ale proč máš ve zdrojovém kódu stránky uvedeno
<body  oncontextmenu='return false' onmousedown='return false' onselectstart='return false' ondragstart='return false'>
jendyss
Profil *
Mistr
Sorry,ale já tomu opravdu nerozumím.Snažím se,ale jsem rád že to dám trochu dohromady.:-(
Mistr
Profil
jendyss
A když ten kód vyhodíš, co se stane? Bude to pak fungovat?
jendyss
Profil *
Mistr
Odpovím podle sebe.
A když ten kód vyhodíš, co se stane? Bude to pak fungovat?
Když kod vyhodím tak nevím co se stane!!!!! Jestli to bude fungovat,taky nevím!!!!!!!!!!

Apropo....Hlavička této diskuze je nadepsána :::Nebojte se zeptat na libovolnou blbost. Každý někdy začínal.

Tak se ptám,protože tomu nerozumím.Psal jsem ti,že tomu opravdu nerozumím.Velice si vážím lidí,kteří radí na forech a věnují tomu čas.Je ale vhodné poradit pořádně a neptat se někoho kdo tomu nerozumí.
Odeslal jsi mě na radu z návodu.Jestli-že jsem něco pokazil,tak jsem hlupák a je třeba mě navést na správnou cestu.Jestli-že jsem chybu neudělal (v návodu napsáno jen změnit URL),pak je tedy návod nedostačující a potřeboval by předělat pro obyčejné uživatele PC jako jsem já.

Zdar
jendyss
Profil *
Mistr
p.s.A už vůbec nevím, jak se tam ten kod dostal.....:-((
jendyss
Profil *
Mistr
už jsem to rozchodil.Stačilo na to Pravým klikem a dole modré plus.Zdar a díky :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0