Autor Zpráva
kyrian
Profil *
Kde zohnať vhodný translator a ako vytvoriť strány s translatorom s adresou: nieco.org/sk, nieco.org/hu, nieco.org/fr, org.nieco.org/nl.................................? Alebo stačili by aj hociaké iné adresy, ktoré načítavajú boti z vyhladávačou.

Mám na mysli nejaký free translator, nejakú scriptu a inak: neviem ani kam to prasknúť. časť niečoho takého som už našiel, ale samé o sebe to nefunguje.

Za každú konstruktívnu reakciu, ktorá bude prínosná a nebude odveci vopred dakujem...
rommy
Profil *
třeba toto?
http://www.conveythis.com/
kyrian
Profil *
Už som vyskúšal: Scripta pod navigáciou na Naturalforum, ale nakoniec som zystil, že ide iba o preklad od Google na, ktorý je odkazované nepriamo cez dva kliki. Ale super, že aspoň niekto reaguje a nebolo to naozaj ani odveci
Chamurappi
Profil
Reaguji na kyriana:
K čemu to potřebuješ? Automatické překladače obvykle dokážou vyrobit překlad, který je v nejlepším případě úsměvný.

Alebo stačili by aj hociaké iné adresy, ktoré načítavajú boti z vyhladávačou.
Aha, takže SEO spam.
kyrian
Profil *
Rommy

Mimochodom nevieš, či sú aj preklady od GoogleTranslatoa načítavané? Pravdu povediac tak ja nie, ale povedal by som skôr že niesú, lebo pri čítaní zdrojového kodu som narazil iba na rámec, teda hlavičku Translatora a v Body nebol text.
kyrian
Profil *
Chamurappi

Poznám dve Americké stránky, ktoré majú so slovenským prekladom dobré postavenie vo vyhladáčoch na Slovensku. Ide iba o strojový preklad, ale je lepší než ten klasický od Google, ktorý občas treba opravovať.
kyrian
Profil *
Napríklad tento web: Odkaz
pre]svetové štatistiky v reálnom čase[/pre]
Možno to nieje užásné, ale na to ako málo textu to je mi príde byť super, že sa to s touto frázou dostalo na prvé miesto v slovenskom Google. Tá fráza je iba strojový preklad.
Chamurappi
Profil
Reaguji na kyriana:
Když na mě ve vyhledávači vykoukne třeba tohle, beru to jako spam.

mi príde byť super, že sa to s touto frázou dostalo na prvé miesto v slovenskom Google
Být první na „znásilnění v Koreji“ musí být také super, to hledá skoro každý, stejně jako světové statistiky v reálném čase.
kyrian
Profil *
Chamurappi

Na tom niečo je, ale trebárs medzinárodné emailové akcie smerujúce napríklad ku komisárovi životného prostredia EU môžu byť v X-jazykoch EU a ťažko môžu byť v rámci EU považované za spam.

Inak myslím, že by tam bolo možné nadstaviť, ktorý jazyk si návštevníci môžu vybrať, takže Slovanské jazyky by som zúžil na minimum, aby sa nevyskytovali na rovnakých pozíciách vo vyhladávačoch rovnaké texty. Teda k Slovensčine by som nepridal napríklad češtinu vôbec, ale skôr Polštinu, Ugrofínske sú od seba a iných diametrálne odlišné takže zase Madarčinu, Lotištinu, Fínštinu a podobne.
rommy
Profil *
tady jsem ještě použil gadget
http://rbinfo.cz/
ale úroveň překladu nehodnotím
kyrian
Profil *
Rommy

Mechcel by som mať blbé reči, ale predsa len sa spítam, či to aj niekto uvidí v zahraničí ak to nieje načítavané Botmi... ? Lebo zobrazované je to na webe GoogleTranslator-a. Ale ak sa mílim tak ma samozrejme oprav.
kyrian
Profil *
Práve som niečo našiel:
Nice Translator
rommy
Profil *
kyrian
...aha, jde ti o načtení stránky v jazyce potencionálního návštěvníka
...načtení jazyka tu někde několikrát popsáno bude, musí se hledat (a když se nenajde, tak název "Translator" je dost výmluvný na to, aby se vědělo, co se od něj dá trochu očekávat)
...a tady je kdyžtak taky několik translátorů - ale nevyzkoušených http://www.google.com/ig/directory?synd=open&hl=cs&gl=&q=translator%2C+language
kyrian
Profil *
Rommy

Možno nevyskúšaných, ale množstvo z, ktorého by si už niečo vyhovujúce vybral asi každý ajked´bez recenzie. Dakujem.
Našiel som web na, ktorom to dobre fachčí MyDigitalLife a jeden z Translaterov z ponuky na stránke na, ktorú si odkazoval mi ho vizuálne veľmi pripomína a si pôjde o to isté. Fajn...
kyrian
Profil *
Načiel som to cez odkaz Chamurappiho, ale vdaka za trpezlivisť a Googlovanie Rommy

Tu je to: Global Translator Pro

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0