Autor Zpráva
Il
Profil *
Ahoj, poraďte mi prosím, jak se dostat , spíš, v kliknout do zdrojového kódu, na stránce, která je prázdná, stále se mi to nedaří, nejspíš budu pěkné tele.
shaggy
Profil
na stránce, která je prázdná
Keďže je stránka prázdna, predpokladám, že aj zdrojový kód bude prázdny.
Skús normálne napísať, pretože ti nerozumiem ani slovo.
Il
Profil *
zakládám stránku podle návodu na jak dělat web, ale abych do ní mohla něco napsat, to už mi nejde. Prostě založím novou složku, udělám z ní html, změní se mi ikona, otevřu jí, otevřu zdrojový kód, který je prázdný a chci v něm začít pracovat, ale nedaří se mi do něj cokoliv napsat, nemohu se do něj dostat.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Il:
Aha. Už asi chápu. Zdejší návod počítá s tím, že si stránku prohlížíš v Internet Exploreru a že se ti její zdrojový kód otevře v poznámkovém bloku.
Il
Profil *
to bude asi ono, co stím, poradíte mi prosím, jsem úplný začátečník
Chamurappi
Profil
Reaguji na Il:
Jaký prohlížeč tedy používáš? Mozillu Firefox nebo Internet Explorer 8?
Axamith
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/jak-udelat.html#editory
Il
Profil *
[#6] Mozillu firefox
Jan Tvrdík
Profil
Il:
Zdrojový kód stránky zobrazíš kliknutím na „Zobrazit zdrojový kód“ v nabídce „Zobrazení“. Aby jsi ho (ten zdrojový kód) ale mohla editovat, tak je potřeba mít program na úpravu stránek, tzv. editor. Nejlepší pro tebe bude asi Notepad++ nebo PSPad. Alternativně lze použít i poznámkový blok, který je přímo ve Windows.

Jakmile si editor stáhneš a nainstaluješ (v případě, že se rozhodneš nepoužít poznámkový blok), tak v nabídce „Soubor“ vyhledej možnost „Otevřít“ a otevři stránku, kterou chceš upravovat.
Il
Profil *
Mnohokrát Vám všem děkuji za rady, jdu se tedy snažit dál.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0