Autor Zpráva
Jan Kareis
Sháním robota, který umí hlídat pozice ve fulltextu. Jde mi o to, abych nemusel ručně hlídat, na jaké pozici klient je na Googlu a Seznamu. Ideálně, aby si každý den ( stačí 1 x denně) robot otevřel Seznam, zadal tam kw a zjistil, na které pozici jsou webové stránky. Pokud to někdo máte, pošlete mi prosím link, kde se to dá stáhnout, popřípadě nabídněte cenu za kolik mě to necháte používat. Díky Honza
fuckin
dej email, dohodnem se.
Jan Kareis
jan.kareis zavináč cleversolutions.cz
Plaváček
fuckin
Jan Kareis

Dovolím si vás oba jenom upozornit, že minimálně Seznam (u Google přesně nevím) je na automatické dotazy poměrně háklivý a dost často jako výsledek dotazu vrací ochranu jménem captcha. Ta se strojově nepříliš lehce překonává.
Jan Kareis
To mi je jasné a proto sháním spolehlivé a fungující řešení, pokud o nějakém víš, pomoz mi :-) (Nejedná se o stovky dotazů, ale spíše o desítky denně, takže by to snad tak velký problém být neměl, ale rád se nechám poučit ! :-)
Plaváček
Jan Kareis

Neexistuje spolehlivé automatické řešení. Jediné smyslupné, které znám a které většina SEO profíků používá, je ruční práce.

P.S. něco podobného se řeší zde: http://seo.nawebu.cz/200908/0001.html .
Jan Kareis
Jasně, ale práce SEO ČLOVĚKA je drahá a zaměstnávat kvůli tomu někoho extra je zbytečné ...

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: