Autor Zpráva
Eva Ptáčníková
Profil
Dobrý den,
jsem začátečník a prosím o radu ohledně zobrazování stránek. Dělám stránky a nevím jak docílit, aby se mi zobrazovaly stejně v jakémkoliv rozlišení a v jakémkoliv prohlížeči. Vždy se mi posouvá a rozhazuje text i obrázky, které jsou odkazem. Chtěla bych celé stránky mít centrované na střed viz www.nicom.cz. Moje stránky jsou na www.rcclub-ricany.ic.cz. Za radu předem moooooc děkuji
Miloš
Profil
1) Titul „Zobrazování stránek“ výborně vystihuje podstatu problému, že?
2) V jakémkoli rozlišení asi těžko, vezmeš-li do úvahy displeje mobilů × širokoúhlé monitory velikosti jedné a půl krávy.
Buď zvol pevnou šířku (a pak doporučuji pro rozlišení 1024×něco), nebo použij hodnoty min-width (nějaká rozumná hodnota, aby byly vidět případné sloupce a text byl ještě ke štení) a max-width (zadávej v jednotkách em a ber v úvahu ergonomii, neboli rozumný počet znaků na řádek).
3) Centrování například http://tiso.wz.cz/articles/vycentrovanie-obsahu-stranky.php – jen se zeptat strejdy Gůgla, co?
Eva Ptáčníková
Profil
Za odpověď díky,snad se stím nějak poperu. Já prostě neviděla žádné stránky, které by se mi načítaly špatně, ať si je spustím na notebooku nebo na pc 23 palců. A strejdy se tedy optám.
panther
Profil
Eva Ptáčníková
Já prostě neviděla žádné stránky, které by se mi načítaly špatně
ta to máš buď štěstí, nebo jsi zatím viděla málo :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0