Autor Zpráva
Svit33
Profil
asi vy co sa do toho rozumiete sa budete na mne zabavat ale mam velky problem.... vytvoril som si video v sony vegas a potom v macromedia flash 8 som dal importovat video vybral som aby tam nebol ziaden prehravac a potom som to ulozil ako hotove.swf. Pustim si ten subor hotove.swf a ide to paradne ale ked uz ho dam do html kodu tak mi nezobrazuje vobec to video na stranke... tak som vyskusal ci nieje niekde chyba tak som skusil video z youtube a vsetko islo prapisal html kod a zas nic len biely stvorec s rozmermy hotove.swf...potom som vyskal dat aj prehravac no to iste biely stvores(prehravac nechcem)... skusal som vsetky moznosti umiestnenia flashu do html co som nasiel tuna na jak psat web no nic nepodarilo sa neviem co dalej som v koncoch prosim pozriete sa nato a pomozete?

tu je to vsetko v skomprimovane. http://www.mediafire.com/?sharekey=b7b37f02c8e53cb6b94117dade8fc295e04e75f6e8ebb871
No a snazim sa to urobit tak tam uvidite obrazok ked si pozriete index.html tam je cierny stvorec s rozmermy 640x480 a tam sa snazim napasovat tu animaciu ale to by osm uz cez div aj sam vedel ide hlavneo to aby mi to zobrazilo a automaticky pustilo bez toho aby som musel na nieco klikat ako tlacitko play ze pridem a samo pusti to video ako animaciu intro

Ak by ste mi pomohli tak by som bol vdacny a na oplatku ponukam graficku pomoc
Syndrom
Profil
Zkoušel jsi to i přes funkci
OnLoad=""

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0