Autor Zpráva
Zaciatocnik+
Profil *
Dobrý deň,
Mohol by mi niekto prosím vás poradiť ako robiť to menu? Presnejšie, aby som mal napríklad hore 4 tlačítka, a pod tým ten text, že kliknem na About Me, a vypíše to pod tie tlacitka, a len do určitej roviny, a aby tie 4 tlačítka tam boli stále.. Počul som, že sa používalo Iframe, ale, že vraj, je to dosť zastaralé.

Predom ďakujem.
Mistr
Profil
Zaciatocnik+:
http://www.jakpsatweb.cz/leve-menu.html
roberta
Profil
daj odkaz na nejakú stránku, kde je to menu funkčné podľa tvojich predstáv. nepochopil som, čo vlastne chceš...
Zaciatocnik+
Profil *
Ano ďakujem, ešte posledná vec, je tam vysvetlené, aj to, aby ten text, išiel presne do toho obsahového divu?
Zaciatocnik+
Profil *
www.jurajgazda.com

Nieaké také menu,
Str4wberry
Profil
Nebo si vyber něco hotového: Menu v CSS Knihovně
Zaciatocnik+
Profil *
Poradí mi niekto, aký spôsob tam bol použitý?
Bubák
Profil
e tam vysvetlené, aj to, aby ten text, išiel presne do toho obsahového divu?
Ne, to v HTML (ani v CSS) nejde, koukni na Skládání stránek z kousků.

Poradí mi niekto, aký spôsob tam bol použitý?
vzhledem k tomu, že menu má jen položek a podle URL se pravděpodobně nepoužívá PHP, to bude "Ruční plnění a aktualizace".
Zaciatocnik+
Profil *
No práveže, by som sa chcel naučiť, viac robiť stránky, nechcem ostať len pri HTML, preto sa pýtam. A myslím si, že ten Menu je základ, preto by som ho chcel vedieť
Začiatočník
Profil
Chcem vedieť v akom kóde, môžem urobiť to, čo som písal vyššie, /aby ten text, išiel presne do toho obsahového divu?/
No popravde, aby ste si nemysleli niečo zlé. Chcel by som sa naučit, kódovať tak, ako viete vy. A myslím, si, že tie menu, ktoré nemôžu urobiť to čo som chcel, sa neoplatí študovať, ak aj tak dospejem, zanedlho, ku tým tažším...
Bubák
Profil
Bubák, je to CMS.
S velkou pravděpodobností nejde o CMS, stránky mají koncovky .html

A myslím si, že ten Menu je základ
Je to jen jedna z části layoutu, jen tak mimochodem, prasáckého tabulkového.
Začiatočník
Profil
Prosim ak by sa dal zmeniť topic, na meno, Začiatočnikové otázky, aby som vam to tu nezaspammoval, ak by som s niečim čo neviem pochopit, nevedel dať rady.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0