Autor Zpráva
Pavel Dumbrovský
Profil
Zdravím,
odstranil jsem veškeré chyby co validátor házel, ale tady opravdu netuším, proč to řve: http://validator.w3.org/check?uri=http://www.proteiny.com

echo "<div id='topbar' class='left'><div class='right'><form name=searchform method=POST action=\"/\" onsubmit=\"return checklength(document.all.kw.value,'searching keyword')\">
      <input type='hidden' name='page' value='search'>
      <input type=text size=10 name=kw value=\"$kw\" onfocus=\"select()\" class='messagebox'>
      <input type=submit value=\"Najít\" class='buttonnamodrympodkladu'></form></div><span class='right'>Hledané slovo</span> ";

Napadá Vás něco? Děkuju.
habendorf
Profil
Neukončený form a hláška document type does not allow element "INPUT" here; missing one of "P", "H1", "H2", "H3", "H4", "H5", "H6", "PRE", "DIV", "ADDRESS" start-tag je snad jasná, ne?
Pavel Dumbrovský
Profil
V čem je form neukončený? Proč by tam ty inputy nemohly být?
SwimX
Profil
Pavel Dumbrovský:
chybí vám na konci </form>

a všechny ty inputy dejte třeba do <p> ... </p>

A budete mít cool zelenou. K čemu to bude dobré? :)
Pavel Dumbrovský
Profil
</form> mi tam nechybí.. ty <p> pomohly, ale mělo by to jít i bez nich snad ne? Ále určitě to znáte, klienti jsou pobouchaní ze seo-servisu, tak chtějí co nejvyšší čísilka, jak kdyby na tom záleželo..
Joker
Profil
Pavel Dumbrovský:
ty <p> pomohly, ale mělo by to jít i bez nich snad ne?
Jasně, jde to i bez <p>: missing one of "P", "H1", "H2", "H3", "H4", "H5", "H6", "PRE", "DIV", "ADDRESS"
-> místo <p> je možné použít některý z těch ostatních vyjmenovaných :-)

Jinak ale DTD nedovoluje, aby prvek <input> byl potomkem prvku <form> (konkrétně <form> je %block, takže povolený obsah jsou %block a %inline prvky... <input> je %formctl)
Pavel Dumbrovský
Profil
Aha, já právě měl za to, že v tom formu by se neměly objevovat jiný prvky, než inputy.. Mám mezery, díky za info.
habendorf
Profil
Pavel Dumbrovský:

Nehádej se, form ukončený nebyl, abychom měli se SwimXem synchronní vidiny, to by bylo dost divné, ne?

ale mělo by to jít i bez nich snad ne?
Taky že to jde.

Osobně bych to nedal do p, nýbrž do fieldsetu.
Pavel Dumbrovský
Profil
<input type=submit value=\"Najít\" class='buttonnamodrympodkladu'></form></div><span class='right'>Hledané slovo</span>
A co je tohle, kuře?
Fieldset je dobrej nápad..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0