Autor Zpráva
miskith
Profil
Dobrý den,
Chtěl se se zeptat, jestli by mi někdo pomohl zvalidovat RSS: http://server.wowall.eu/rss/news.php .
Můj problém spočívá v tom, že když se to pokouším zvalidovat podle RSS validátoru (validator), RSS vůbec nefunguje nebo mi to vypisuje ještě víc chyb.
Předem děkuji za pomoc :).
mckay
Profil
miskith:
Podle specifikace by <channel> měl obsahovat meta informace v <description></description>, které ti evidentně chybí.

...Ostatně, co bych se namáhal, není snad jednodušší tu stránku hodit do překladače? Dostaneš to i s nápovědou.
miskith
Profil
No díky ti za radu, ale blb nejsem, prostě když sem to podle toho validátoru opravoval, tak mi to nepsalo už chyby, ale zase to nefungovalo.

EDITED: K této chybě sem se totiž ani nedostal, protože nevím jak vyřešit tu nad tím "Missing atom:link with rel="self"". Ano i bez překladače vím, že mi chybí atom:link a v něm rel, ale když jsem to doplňoval podle google, nešlo mi to (Jak jsem již psal: Buď validní a RSS nešlo nebo nevalidní a RSS šlo).
mckay
Profil
miskith:
Asi ten validátor opravdu nějak nefunguje - mně to píše jako první tu chybu v <channel> :).
miskith
Profil
mckay:
Tj fuk... Přidat <channel> není problém, ale nevíš jak opravit tu druhou chybu? Už zkouším vše co jde... Podle googlu vím co tam mám dát, ale vůbec netuším kam. Ať to dám kamkoli, nenačte se RSS...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0