Autor Zpráva
šoraj
Profil
Zdravím,
rád bych se zeptal, zda někdo neví o nějaké hezké xsl šabloně, která převede xml formát souboru OpenOffice Writer (.odt) do xhtml??

Děkuji, s pozdravem šoraj
Bubák
Profil
XLST filtry, které jsou v OpenOffice.org nevyhovují? Dají se upravit, více nápověda programu, najdi si v nápovědě:
- Nastavení XML filtrů
- O XML filtrech
šoraj
Profil
Děkuji za radu, ale zapomněl jsem uvést, že potřebuji konverzi provádět na serveru skriptem psaném v php, a už tak činím, ale mám nedokonalý XSLT filtr, takže výstup není takový, jak bych si ho představoval. Jde o to, že potom XHTML převádím ještě pomocí knihovny MPDF do pdf formatu a na jiny lepsi zpusob (převod .odt do pdf) jsem nenarazil, nez oklikou pres xhtml.

Děkuji za případné další rady.
S pozdravem šoraj
Bubák
Profil
Možná plácnu nesmysl, protože s tím nemám zkušenosti, ale myslím si, že samotné XLST filtry z OpenOffice.org se dají zkopírovat, případně vyexportovat a pak je použít k XSL transformaci kdekoliv jinde.
šoraj
Profil
Ano, máš pravdu, dají se použít, ale když jsem zkusil jejich výstup do xhtml, tak mě také nějak neuspokojili, vůbec jim nepodporují výstup objektů(obdelníky, kolečka atd.), které se dají v OO writer udělat. Chtěl jsem se vědět, zda to tu třeba někdo nezkoušel udělat podle sebe, ale děkuji za odpovědi.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0