Autor Zpráva
Kondor
Profil *
Ahoj. Můžete mi někdo prosím zvalitovat tento kod? Nemůžu to dát do kupy. Je to kod ke statickýmu pozadí

<style> body { background-image: URL('pozadi.gif'); /* obrázek na pozadí */ background-attachment: fixed; /* pozadí neroluje */ background-color: black; /* případná barva pozadí černá */ color: white; } /* bílý text */ </style>

SILNĚ OZNAČENO - je místo kde je ta chyba je.

Line 27, Column 9: required attribute "type" not specified

<style> body { background-image: URL('pozadi.gif'); /* obrázek na pozadí */ b…
The attribute given above is required for an element that you've used, but you have omitted it. For instance, in most HTML and XHTML document types the "type" attribute is required on the "script" element and the "alt" attribute is required for the "img" element.

Typical values for type are type="text/css" for <style> and type="text/javascript" for <script>.

Mockrát děkuji za pomoct lidičky. Jarda
Kondor
Profil *
Je to kod ke statickému pozadí.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kondora:
Nerozumíš-li anglickému validátoru, používej český.
K čemu validitu potřebuješ? Očekáváš od doplnění atributu type nějaké magické schopnosti?
Kondor
Profil *
ne. jen si uspokojím své ego. Nejsem žádný znalec. Šablona byla validní, ale ten kod mi validitu rozbil. Pomůžeš mi please?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kondora:
Pomůžeš mi please?
Jů, ty umíš do české diskuse nesmyslně míchat cizí slovíčka?
Давайте я вам помогу: Yōso <style> ni type yukue fumei zokusei.
Kondor
Profil *
Ja bych to potřeboval opravit a vložit do diskuze abych to jen okopíroval o hodil do zdrojáku. Je to v XHTML 1.0 Transitional!

Děkuju
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kondora:
Viz [#3].
Joker
Profil
Kondor:
Chamurappi se snaží naznačit (edit: teda krom toho, že je doplnění toho atributu zbytečné), že ta hláška je asi dost výmluvná:
Je vyžadován atribut type, který není uveden.
Chybí tam atribut type. Jak máme to ještě víc popsat?
Kondor
Profil *
Joker:
Už to mám. Děkuji za radu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0