Autor Zpráva
robbie
Profil *
Stahnul jsem si off line validator a podle něj bylo na web stránce vše ok, avšak podle validatoru online mi to hlásí 6 chyb, jak je to možné?? Budou moje stranky zaindexovány i s těmito chybami?? Jaká je tolerance, jestli se to dá takto říct. Děkuji
Keeehi
Profil
robbie:
Tolerance je +- nekonečno. Vyhledávače na validitu kašlou. Je zajímá obsah a ne ty všechny blbosti okolo, protože tomu kdo hledá je taky úplně jedno, jak je to nakódované. Jeho zajímá obsah.
Railbot
Profil
Roboti validitu kódu nezkoumají, tudíž se o indexaci webu kvůli chybám v kódu bát nemusíš.
Miloš
Profil
Schválně si zadej nějaký výraz a nech si ho vyhledat a pak zkontroluj validitu prvních deseti stránek. Předpokládám, že validní budou maximálně tak dvě tři.
Zkusil jsem namátkou slovo perník – oficiálnímu validátoru vyhověla jen jedna stránka, která si ale hraje na XHTML, leč je posílána jako HTML, takže prohlížeče namísto validního XHTML dostanou nevalidní HTML; ale je jim to naštěstí jedno.
A schválně si zkontroluj validitu samotného Gůůglu nebo Seznamu – validní taky není ani jeden.
robbie
Profil *
..tak ještě že tak, tak sem si s tím lámal hlavu zbytečně a děkuju moc za odp.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0