Autor Zpráva
Andy
Profil *
Vážení, nejsem programátor a mám dotaz. Dokázal jsem si upravit (vložit do definice) pro generování feedu zboží jednu položku která mi ve výstupním souboru vrací hodnotu TRUE a FALSE (podle toho jestli mám v programu checkbox zašktrnutý nebo ne) Ale já potřebuji aby mi namísto tohoto výsledku <TOLLFREE>True</TOLLFREE> zobrazovalo tohle <TOLLFREE>1</TOLLFREE>

Takhle vypadá šablona:

</SHOP>
</xsl:template>
<xsl:template match="SELECTEDPRODUCT">
<SHOPITEM>
<ID>
<xsl:value-of select="IDPRODUCT"/>
</ID>
<TOLLFREE>
<xsl:value-of select="SIGN1"/>
</TOLLFREE>
</SHOPITEM>
</xsl:template>
</xsl:stylesheet>

Jak docílím toho aby namísto výsledku <TOLLFREE>True</TOLLFREE> vypadlo <TOLLFREE>1</TOLLFREE>
Celý feed mi už na zboží.cz funguje jenom jenom nevím jak nahradit to "true" za 1.

Děkuju !
Jozin
Profil *
Zdravím,

to budete muset poskytnout PHP, které naplňuje tuto šablonu. V šabloně to totiž takhle změnit nepůjde. Ledaže chcete jen určenou hodnotu 1. Ale nebylo by to proměnné.
Andy
Profil *
Jozin:

ted to bude vypadat ze si protirecim, nejsem programator jak sem psal, ale melo by to nejak jit pomoci podminek. SIGN1 je jen zástupná hodnota pro oznaceni v desktop palikaci ktera nabyva hodnot TRUE a FALSE podle stavu zaskrtnuti v te desktopove aplikaci se nakonec zobrazi ve vyslednem XML feedu namisto znaku SIGN1. Takze PHP nejsem schopen poskytnout.
Andy
Profil *
Jozin:

Tak už sem na to přišel, jde to, nemusím mít tollfree u všech položek , takže jsem použil podmínku a tam kde mám zašktrtuto aby se nezpoplatnovalo mi to k produktu udělá tollfree s příznakem 1 :-) Sice tomu nerozumím ale funguje to :-)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0