Autor Zpráva
Androst
Profil *
Vždy když chci otevřít validator.webylon.info, tak mi FF vypíše, že "Spojení se serverem přerušenu", tento validátor již není v provozu?
Darker
Profil
Zjevně ne, nedostupnost se dá ověřit celkem snadno.
johnl
Profil
Androst:
Koukni, co na tebe vyskočí z google když si do něj zadáš stejnou otázku.. ;)) Na mysly mám tento topic..
Bubák
Profil
Nefunguje už "dlouho", přitom je na něj napojeno tolik stravovacích návyků.
validator.webylon.info dva dny nefunguje, a proto hubnu* (opraveno)
Několik dnů nefunguje český validátor* (současný výpadek).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Androsta:
Mám menší problém s doménou, která je jen zapůjčená, a s jistým ne zcela splněným slibem, za který to teď nejspíš dostávám sežrat. Trápí mě to, ale zároveň mě trápí i důležitější věci, takže se omlouvám, že to neřeším aktivněji. Asi nastane čas na plán B.


Reaguji na Bubáka:
Nyní je mimochodem vyřešený i ten problém se zákeřným proxy serverem požírajícím POSTy z Opery. Proxy je už nadobro pryč, proto validátor vůbec nefunguje :-)
JanW
Profil *
Hloupej dotaz - nesel by ten skript s validatorem nahrat nekam jinam, treba na wz.cz? Je lepsi nez ten zahranicni, kdyz dodrzovani norem, tak prisne ;-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na JanaW:
Až začne wz.cz podporovat ASP.NET, tak možná jo :-)
S hostingem problém rozhodně nemám, rád bych si udržel stávající adresu.
Chamurappi
Profil
Vzdávám se, dohoda s majitelem domény zjevně možná není. (Nekomunikuje.)
Takže nastupuje plán B.

Doména validator.w3.cz je mrtvá, ať žije validator.webylon.info. Omlouvám se všem svým ovečkám za komplikace. Nemám ani možnost přesměrovat ze staré domény na novou, takže kdo odkazuje na český validátor a chtěl by na něj odkazovat i nadále, musí si upravit adresu. Měl bych docela chuť hromadně nahradit všechny odkazy vedoucí z DJPW, ale raději to nechám na nějakém oprávněném dobrovolníkovi, který bude ve světě databází lépe vědět, co dělá.
johnl
Profil
Chamurappi:
Vzdávám se, dohoda s majitelem domény zjevně možná není.
„Doménu validator.w3.cz užívá s laskavým svolením společnosti Datac spol. s r.o., které patří doména w3.cz.“ - #tady

Pokud je to tak jak píšeš, takovou chválu si nezaslouží..
Str4wberry
Profil
A kde tam vidíš nějakou chválu?
johnl
Profil
Str4wberry:
Máš pravdu, chvála to není, ale to „s laskavým svolením“ mi připadá jako určitý druh vděčnosti, kterou si určitě nezaslouží..
Chamurappi
Profil
Reaguji na johnal:
Já jim vděčný pořád jsem, čtyři roky jsem měl od nich půjčenou nádhernou doménu. Zadarmo. Akorát jsem jim před těmi čtyřmi roky víceméně nabídl předělání webu, což zpočátku nechtěli, později tak jako skoro chtěli, pak to trošičku urgovali, já si stěžoval na příliš vágní zadání… pak následovalo tři roky dlouhé oboustranné ticho :-)
Nepopírám, že mám máslo na hlavě. Je mi docela líto, že umřela doména s pěknou návštěvností a silnou pozicí ve vyhledávačích, ale ani jednu z těchto předností jsem stejně nijak dál nevyužíval, nechal jsem tuto lokomotivu svištět plnou parou vpřed bez vagónů, vstříc soumraku nad moderním X… které časem přestalo být moderní. Hlavní motivace odpadla. Už se nepotřebuji hnát za velkou návštěvností, ani za dokonalou pozicí ve vyhledávačích, stačí mi spokojení uživatelé a ti si český validátor dokážou najít vyhledávačem na jakékoliv adrese. Žádná tragédie se nestala.

Ale tu větu o laskavém svolení jsem tedy smazal :-)
Bubák
Profil
Koukám, že na titulce webylonu je stále ještě odkaz na starou, už neplatnou adresu validátoru.
Chamurappi
Profil
Snažil jsem se zjistit, jestli by šla dostat na starou adresu (tedy na něco, co bude na staré IP adrese) alespoň nějaká statická stránka s upozorněním. Nešla.

Reaguji na Bubáka:
Opraveno.
Bubák
Profil
Jedna drobnost, validátor v rozšířeném zadání má možnost odeslat hlavičku UA., mezi nimi je ""český validátor" se starou, neplatnou URL:
Validator/1.0 (czech; http://validator.w3.cz)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0