Autor Zpráva
Lukáš M
Profil
Je to validní? Používám to, abych se vyhnul javascriptu:

<input type="hidden" name="id" value="<? print($_GET["id"]); ?>" style="display:none" />
<input type="submit" id="ok" name="ok" value="Ano" />
<input type="submit" id="ok" name="ok" value="Ne" />

Díky za vaše názory.
Chamurappi
Profil
1) Je rychlejší to vyzkoušet.
2) Je zbytečné se tím zabývat, pokud to funguje.
3) Pokud vím, ani by nešlo udělat, aby více elementů <input type="submit"> v jednom <form>u nebylo validní.
4) Validní to (alespoň v XHTML) není, neboť tam máš dvakrát stejné ID. Atributy id tam máš zbytečně.
5) Mimo téma: <input type="hidden"> není vidět už z definice, je zbytečné ho zneviditelňovat stylem.
Lukáš M
Profil
ad 1) OK, souhlasím a příště se polepším :) Ale ne všechny validátory se vždy shodují, proto jsem to nadhodil i jako téma tady. Nečekám sice, že by se všichni shodli, ale rád si poslechnu i názory zde přítomných, nejenom strojů. :)
ad 2) To by bylo s vámi na dlouhou debatu. ;) Já prostě stránky validní dělám. Funguje to. Ptal jsem se na validitu.
ad 3) OK
ad 4) Ups, to je pravda. ID tam cpu (uznávám, že nesmyslně) automaticky. Používám label pro textové inputy.
ad 5) OT: Možná se budete divit, ale když jsem si nastyloval inputy tak, aby měli margin 2px tak se mi zobrazil i kolem hidden inputu, proto jej takhle ošetřuji.
Chamurappi
Profil
ad ad 1) Všechny skutečné validátory se musí ve výsledku shodovat již ze své definice.
ad ad 5) Divím se. Zajímavé. Prozkoumám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0