Autor Zpráva
risa.kabat
Profil
Dobrý den,
provozujeme e-shop www.eshopsale.cz a chtěl bych tímto poprosit odborníky, jak dosáhnou toho aby byl ná web validní a zkrátka lépe vyhledatelný pro zákazníky, neboli jak zlepšit seo. Předem Vám velmi děkuji za konkrétní rady a informace.
jenikkozak
Profil
Validita webu vůbec nesouvisí s umístěním stránky ve vyhledavači, protože vyhledavače stránky nevalidují. Jde jim o to, jak je stránka přívětivá pro uživatele - jestli je na ní kvalitní obsah, jak hodně na ni ostatní odkazují, jestli se nenačítá moc dlouho.
Co jsem se díval do výsledků testu validátoru, nenašel jsem tam nic, co by mělo mít vliv na zobrazení stránky.
risa.kabat
Profil
jenikkozak, jenikkozak:
Můžete mi tedy prosím poradit, jak nejlépe a efektivně postupovat dále? Děkuji.
jenikkozak
Profil
Pokud považujete validitu za něco důležitého, tak si ty chyby projděte a opravte jejich příčiny. Výše odkázaný validátor hlášky vypisuje v češtině.
Jestliže však nejste tak puntíčkářský, abyste při stavění střechy skládal latě (které pak stejně nejsou vidět z žádné strany) podle odstínů od nejtmavších po nejsvětlejší, gratuluji, ohledně validity jste dospěl do cíle.
Když jste už založil duplicitní vlákno v kategorii SEO, nebudeme se tu přece bavit o tomtéž a zůstaneme pouze u validity.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0