Autor Zpráva
magelan
Profil *
mám následující problém vkládám javascript (z externího souboru) do stránky v XHTML a v hlavičce mám tenhle zápis:

<script type="text/javascript" src="script/func.js" ></script>

skript fungoval na lokále bezproblémově a prošlo to i validátorem. Bohužel na webu to nefunguje a zjistil jsem, že v souboru mám místo toho tento řádek:

<!--ipt type="text/javascript" src="script/func.js" ></scri-->

Myslel jsem, že jsem se nějak upsal a poslal to tam znovu. Ale výsledek je stejný, prostě se mi ten řádek co je napsán nahoře při (nebo po ) přenosu na web takto změní. Netuším proč. Proč to nefunguje, je asi jasné. Ale proč se mi ten řádek přepíše? Nemáte někdo šajna proč tomu tak je? V XHTML dělám první stránku, tak docela tápu. Přenáším to pomocí poslední verze total comanderu, a stránka je fyzicky umístěná na webzdarma. Díky za radu.
Fred
Profil
To je divný, nebyl by odkaz?
Šlaha
Profil
Zkus to upravit přímo na WZ v administraci
Anonymní
Profil *
Já se vám Všem moc omlouvám, ona ta chyba byla tam, kde by mě nanapadla. Oni u nás v práci nedávno instalovali Keria a blokují kde co, ale že blokují pro jistotu i javascripty ve zcela nezávadných stránkách by mě nenapadlo. Sám na stránky, kde nějaký javascript je, asi moc často nechodím, takže jsem si toho ani nevšiml.

Doma mi to fungovalo a v práci na lokále taky. Ono to jinak zřejmě funguje OK. A ta změna toho řádku bude nejspíš výsledek "ochranné" funkce Keria, který je ně nějakém proxyserveru, on z toho řádku prostě udělá poznámku, ab se skript nenahrál. Když jsem měl po obědě chvíli času, otevřel jsem si to přes Total comandera v Notepadu a tam to bylo správně. Pak jsem si zobrazil pár stránek, kde vím, že nějaký javascript je, a bylo mi to jasné.

Ještě jsem se poptal kolegů a zjistil jsem, že jim asi tři týdny řada stránek nefunguje. Správce sítě si zřejmě usnadnil práci a nastavil to na nějaké defaultní nastavení typu "zakaž vše".

Takže vyřešeno, nezlobte se, že jsem otravoval. Tohle mě vážně nenapadlo, a byl jsem z toho celkem nešťastný. Díky za Váš čas.
Fred
Profil
Správce sítě si zřejmě usnadnil práci Pardon to je s prominutím ale blbec.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0