| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| jefitto44 Profil |
#1 · Zasláno: 18. 11. 2013, 11:25:03
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.megotemplates.6f.sk%2F&charset=windows-1250&doctype=HTML+4.01+Transitional&group=0&user-agent=W3C_Validator%2F1.3+http%3A%2F%2Fvalidator.w3.org%2Fservices
The detected DOCTYPE Declaration "<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">" has been suppressed and the DOCTYPE for "HTML 4.01 Transitional" inserted instead, but even if no errors are shown below the document will not be Valid until you update it to reflect this new DOCTYPE. |
||
| _es Profil |
#2 · Zasláno: 18. 11. 2013, 11:28:57
jefitto44:
Viď Doctype deklarace. |
||
| Chamurappi Profil |
#3 · Zasláno: 18. 11. 2013, 11:34:46
Reaguji na jefitta44:
Vyžádal sis od validátoru vyměnit svůj <!doctype> HTML 4.01 Transitional za jeho <!doctype> HTML 4.01 Transitional, což samo o sobě vyvolává uvedené nesmyslné varování — je hloupé, že neumí poznat, že tou výměnou nic nemění.
Používej raději můj validátor, ten jednak podobnou chybu nemá, jednak tě navíc upozorní i na příčinu toho, proč Mozilla ignoruje tvé CSS. |
||
| jefitto44 Profil |
#4 · Zasláno: 18. 11. 2013, 11:35:11 · Upravil/a: jefitto44
Nič sa nezmení ani pri použití
<!doctype html> <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN"> <!doctype html public "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd"> Mohol by si mi prosím dať kód, čo tam mám dať, aby to bolo validné? No už mi to ide... štýlom informatika... vystúpiť a nastúpiť... :P Ak viete, čo tým myslím |
||
| _es Profil |
#5 · Zasláno: 18. 11. 2013, 11:48:22
jefitto44:
„Nič sa nezmení ani pri použití...“ A čo by si chcel, aby sa zmenilo? Veď ti to píše, že to je validné. |
||
| Trejpa Profil |
#6 · Zasláno: 18. 11. 2013, 11:55:14
jefitto44:
Ty’s pomocí formuláře validátoru řekl: Zvaliduj stránku podle adresy. Nevaliduj však podle toho doctype, co najdeš ve stránce, ale podle toho, co jsem ve formuláři nastavil: HTML 4.01 Transitional. A validátor ti odpoví, že stránku zvalidoval, ale upozorní tě na to, že sis přál validovat podle jiného doctype, než je ve stránce, takže výsledek nemusí odpovídat realitě (když jsi ho vyměnil za stejné doctype, tak náhodou odpovídá). „Mohol by si mi prosím dať kód, čo tam mám dať, aby to bolo validné?“ Do stránky nic. Stačí si ve validátoru při kontrole nezatrhnout, aby validoval podle HTML 4.01 Transitional, ale podle toho, jaké doctype má stránka skutečně (detect automatically). |
||
| jefitto44 Profil |
#7 · Zasláno: 18. 11. 2013, 11:55:39 · Upravil/a: jefitto44
Áno, ale písalo, že je nevalidné... tak som to odstránil, poskúšal všetky možné doctypy a napokon som dal opäť ten prvý a zrazu to bolo validné
Jáj už chápem. Problém bol v tom, že keď som dal detekovať automaticky, tak aj tak mi tam zpočiatku vyhadzovalo že validuje podľa 4.01 strict. Napriek tomu, že som tam mal v dokumente transitional |
||
|
Časová prodleva: 13 let
|
|||
0