Autor Zpráva
jefitto44
Profil
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.megotemplates.6f.sk%2F&charset=windows-1250&doctype=HTML+4.01+Transitional&group=0&user-agent=W3C_Validator%2F1.3+http%3A%2F%2Fvalidator.w3.org%2Fservices

The detected DOCTYPE Declaration "<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">" has been suppressed and the DOCTYPE for "HTML 4.01 Transitional" inserted instead, but even if no errors are shown below the document will not be Valid until you update it to reflect this new DOCTYPE.
čo s týmto? Doctype deklaráciu som skopíroval z W3C a aj tak to má nejaký problém...
_es
Profil
jefitto44:
Viď Doctype deklarace.
Chamurappi
Profil
Reaguji na jefitta44:
Vyžádal sis od validátoru vyměnit svůj <!doctype> HTML 4.01 Transitional za jeho <!doctype> HTML 4.01 Transitional, což samo o sobě vyvolává uvedené nesmyslné varování — je hloupé, že neumí poznat, že tou výměnou nic nemění.
Používej raději můj validátor, ten jednak podobnou chybu nemá, jednak tě navíc upozorní i na příčinu toho, proč Mozilla ignoruje tvé CSS.
jefitto44
Profil
Nič sa nezmení ani pri použití
<!doctype html>
ani pri
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN">
ani pri
<!doctype html public "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">

Mohol by si mi prosím dať kód, čo tam mám dať, aby to bolo validné?


No už mi to ide... štýlom informatika... vystúpiť a nastúpiť... :P Ak viete, čo tým myslím
_es
Profil
jefitto44:
Nič sa nezmení ani pri použití...
A čo by si chcel, aby sa zmenilo? Veď ti to píše, že to je validné.
Trejpa
Profil
jefitto44:
Ty’s pomocí formuláře validátoru řekl: Zvaliduj stránku podle adresy. Nevaliduj však podle toho doctype, co najdeš ve stránce, ale podle toho, co jsem ve formuláři nastavil: HTML 4.01 Transitional. A validátor ti odpoví, že stránku zvalidoval, ale upozorní tě na to, že sis přál validovat podle jiného doctype, než je ve stránce, takže výsledek nemusí odpovídat realitě (když jsi ho vyměnil za stejné doctype, tak náhodou odpovídá).

Mohol by si mi prosím dať kód, čo tam mám dať, aby to bolo validné?
Do stránky nic. Stačí si ve validátoru při kontrole nezatrhnout, aby validoval podle HTML 4.01 Transitional, ale podle toho, jaké doctype má stránka skutečně (detect automatically).
jefitto44
Profil
Áno, ale písalo, že je nevalidné... tak som to odstránil, poskúšal všetky možné doctypy a napokon som dal opäť ten prvý a zrazu to bolo validné


Jáj už chápem. Problém bol v tom, že keď som dal detekovať automaticky, tak aj tak mi tam zpočiatku vyhadzovalo že validuje podľa 4.01 strict. Napriek tomu, že som tam mal v dokumente transitional

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0