Autor Zpráva
Leo
Profil
Zakon prvotridni kvality:

"Dobre zabehnuta formulace chatrne zasady je vzdy pusobivejsi nez prvni formulace znamenite zasady."

Leo
Railbot
Profil
Tak to jsem nejak nepochopil...to bude asi tim posledni dnem v roce :)
Leo
Profil
Chamurapiho webylon znate? Tohle by mohlo byt jeho motto (jinak je to jeden z Murphyho zakonu). Leo
*Čvachta*
Profil *
Hezké, ale nemá to moc přínos pro nás, všechny.
Michalek
Profil
*Čvachta* - Řekl bych že 90% příspěvků ve fóru nemá přínos pro nás všechny.
Leo bych řekl že radí hodně a tak mu dejte alespoň jeden den v roce možnost založit nové téma pro někoho :-)
Tečka, zabíhám do OT.
Tin
Profil
Taky bych si Chamurappimu něco napsal. Co takhle na Webylonu udělat ikonky
Webylon-antiW3C; Webylon-NOTvalidpage; apod.?
Hned bych si jednu hodil na své stránky ;-)
meca
Profil
Tin
A hned by si si připadal drsně, viď ;)
bojars
Profil
Zamknite to tu, lebo do polnoci tu bude ohňostroj...

:-)
Timy
Profil
Tin
Webylon-antiW3C; Webylon-NOTvalidpage; apod.?
Účelem Webylonu není prosazovat či podporovat nevalidní kód (alespoň IMHO). Bohatě stačí, když na něj odkážeš.

Leo
Dobre zabehnuta formulace chatrne zasady je vzdy pusobivejsi nez prvni formulace znamenite zasady.
Opravdu pěkné a trefné ;-).
Tin
Profil
meca:
tak byl by to tak trochu přímý odboj, ALE hlasy pro w3c jsou slyšet mnohem častěji než proti. Tím by se Webylon trochu zpopularizoval. A Chamurappi by se stal druhým bohem... ;-)
Tin
Profil
Timy: co si představíš pod pojmem nevalidní kód? Já buď absolutně špatný kód (což je prostě chyba nebo nedostatek zkušeností autora) a nebo kód, kde autor ví, co a proč mu chybí (doctype, alty u obrázku...) -- a takovéhle stránky imho Webylon uznává
Timy
Profil
Tin
Ano, je důležité si uvědomit, jak kdo chápe nevalidní kód. Chamurappi ho dozajista vnímá trochu jinak než zbytek světa. Právě proto bych to nezobecňoval, že webylon hlásá nevalidní kód. Asi bude nejlepší počkat na vyjádření samotného autora.
Tin
Profil
Webylon nehlásá nevalidní kód. Webylon hlásá kód, který není validní podle W3C. Nebo vlastně Webylon nehlásá nic, neboť Chamurappi nechce nikomu nic nutit.
m@nik
Profil *
prosim jaka je ta adresa toho webbylonu?
Tin
Profil
http://www.webylon.info
Martin Kuželka
Profil
Docela koukám, co dokáže strhnout původní nevinný příspěvek lea :-)
Tin
Profil
pamatuj: kde je Chamurappi, tam je i bouřlivá diskuze.
I když tady ještě Ch. není ;-)
Timy
Profil
Martin Kuželka
Docela koukám, co dokáže strhnout původní nevinný příspěvek lea :-)
No já si do příštího roku dal předsevzetí, že se nebudu aktivně účastnit všemožných flamů, takže napřesrok už by to zase mohlo být o kousek civilizovanější...
Martin Kuželka
Profil
Timy: a to jsem si zrovna dneska říkal, že osazenstvo diskuze JPW už ani neví, co je to flame :-) Když se tu nedávno objevilo téma Windows versus Linux, prakticky nic z toho nebylo...
Tin
Profil
ale tohle snad není flame
Timy
Profil
Martin Kuželka
Tak jestli moc toužíš po flamu, tak já tady založím téma "buďte moderní, nepoužívejte divy", to teď docela letí ;-).

Tin
ale tohle snad není flame
ale stačilo málo...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0