Autor Zpráva
WanTo
Profil
Stáhnul jsem si zdrojáky W3C validátoru, abych mohl testovat stránky, které mám na localhostu. A vůbec nevím, jak to zprovoznit :(

Používám Apache2, SUSE Linux. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Acci
Profil
Já na testování stránek na localhostu používám rozšíření pro Firefox Web Developer Toolbar, které to umí. Možná něco podobného existuje i pro Operu.
Mistr
Profil
Netrápí Tě toto?
WanTo
Profil
Mistr
Díky, ale já se snažím dát dohromady ten validátor z W3C.
Mistr
Profil
WanTo
Jak je ctěná libost.
WanTo
Profil
Tak jsem si na validátor vytvořil virtual hosta. Zdá se že všechno bude fungovat, jak má, ale je tu ještě jeden problém...

Do složky /srv/validator jsem všechny zdrojové kódy zkopíroval pod rootem. No a teď je jejich vlastník root. Potřebuju nějaký příkaz, který všem souborům ve složce + těm v podsložkách nastaví vlastníka na nobody.
jozob
Profil
OT:
Mistr
Ten odkaz je dobrý :-) Potom to ide až do 4 úrovní threadov :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na WanTo:
W3C Validátor byl skvělý kousek softwaru, než se na něj pokusili našroubovat XHTML. Nyní poskytuje ku spokojenosti všech chybné výsledky a XML stejně nedodržuje.
Na druhou stranu je pravda, že ostatní validátory HTML kódu jsou na tom stokrát hůře, zejména ten slavný CSE HTML Validator Lite.
WanTo
Profil
Validátor vzdávám :-( Skončil jsem na tom, že virtual host mi pořád píše 403ku. Kde se dá sehnat ten Firefox Web Developer Toolbar?
halogan
Profil
Wanto: chown -R
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0