Autor Zpráva
Petra z Votic
Profil
Jak se správně píše kód?


Franta Pytel
<br />
obuvník

or

Franta Pytel<br />
obuvník

or

Franta Pytel<br />obuvník
Timy
Profil
Petra z Votic
odentrování = mezera, tzn, že v prvním a druhém zápise by měla být před "obuvníkem" mezera
Petra z Votic
Profil
to mezera bude i v třetím zápise - já jen nevím, který z těchto zápisů používat ( možná je to uplně jedno ) jestli je na to nějaký standard.
Martin Kuželka
Profil
Petra z Votic: je to úplně jedno, záleží jenom na Tobě...
Tomik
Profil
Petra z Votic
Je to úplně jedno, jde jen o to zvolit si určitý systém a ten dodržovat - aby pak nebyl ve zdrojovém kódu bordel...
Tomik
Profil
Martin Kuželka
Ha pozdě... :)
Petra z Votic
Profil
OK
RPG
Profil
Petra z Votic
to mezera bude i v třetím zápise - já jen nevím, který z těchto zápisů používat ( možná je to uplně jedno ) jestli je na to nějaký standard.
Není to snad úplně jedno? Když to funguje, proč to dál řešit? Na co "standart" ??
Timy
Profil
Petra z Votic
to mezera bude i v třetím zápise
pravda, nezkoušel jsem to. Spíš bych ale řekl, že tam nebude ani v jednom případě.

já jen nevím, který z těchto zápisů používat ( možná je to uplně jedno ) jestli je na to nějaký standard.
Pokud vím, tak standard nikde neříká, jak máme formátovat kód
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petru z Votic:
1) Týká-li se dotaz validity, není nic jednoduššího, než to projet validátorem.
2) Validátor zachrochtá, že validní jsou.
3) Správný zápis je <br>
RPG
Profil
Chamurappi

3) Správný zápis je <br>
Pěkně řečeno. :-)
smajli
Profil *
jaká mezera ?
snad odřádkování ne ?
jinak, třetí možnost je asi ta nejhorší pro přehlednost kódu, nejideálnější je první možnost, kde je kód vidět na první pohled a ještě bych ho vysadil o trochu do leva, aby vyčníval, druhá možnost by se hodila do míst, kde je málo textu, ale i tak by to trochu ztrácelo na přehlednosti.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0