Autor Zpráva
J
Profil *
Nevíte, jestli je někde k dispozici co nejpřesnější specifikace, co bude podporovat IE7? Nezajímají mě blikající ikonky, mouse gestures atd., jen technologie, standardy - např. XHTML 2.0, XForms, Web Forms, DOM, CSS 2.1 atd.
Nepodařilo se mi k tomuto najít na MS webu žádné přesné informace.
Chamurappi
Profil
Reaguji na J:
co bude podporovat IE7?
Alfakanál PNG, element <abbr>, CSS vlastnosti min/max-width/height, pseudotřídu :hover a pár dalších drobností. Nebude podporovat XHTML a stejně jako ostatní rozšířené prohlížeče nebude plně podporovat ani HTML 4.

XHTML 2.0
Specifikace není dokončená a je nepoužitelná. Explorer 7 ji podporovat nebude.

XForms
Specifikace je dokončená a nepoužitelná, neboť vyžaduje XHTML. Explorer 7 ji podporovat nebude.

Web Forms
Specifikace není dokončená. Explorer 7 ji podporovat nebude.

DOM
Explorer podporuje DOM už od verze 4. Ten posloužil jako základ pro doporučení DOM Level 1. V DOMu změny nebudou.

CSS 2.1
Specifikace není dokončená.
Jirka Kosek
Profil *
„XForms“
Specifikace je dokončená a nepoužitelná, neboť vyžaduje XHTML


XForms XHTML nevyžadují, jsou na něm zcela nezávislé. Navíc jde XForms používat již dávno i ve starších verzích IE, stačí použít FormsPlayer (http://www.formsplayer.com/). Na těchto stránkách doporučuji vyzkoušet i SideWinder, což je nově připravovaná verze FP, která podporuje komponované dokumenty (XHTML+SVG+MathML+XForms) a XBL.
jozob
Profil
J
http://www.prievan.sk/2006/04/13/co-nam-prinesie-internet-explorer-7/
(písal som to pomerne dávno, preto sa ospravedlňujem za akékoľvek nepresnosti)
Honza Hučín
Profil
Netuším, jak daleko je příprava IE 7, ale myslím, že se ještě leccos oproti příspěvku Chamurappiho může změnit - a samozřejmě bych si přál, aby k dobrému.
jozob
Profil
Honza Hučín
"že se ještě leccos oproti příspěvku Chamurappiho může změnit"
Oproti Chamurappiho príspevku sa už niečo ťažko zmení. AFAIK, IE 7 bude vydané toto leto a budú radi, keď to dotiahnú dokonca. Momentálne sa tuším pracuje ešte na dokončení niektorých CSS selektorov.
vychuchol
Profil *
Ahoj,
mám Internet Explorer 7 a při zobrazeném obrázku na stránce se mi se starou verzí(6) zobrazila malinkatá ikonka při pohybu myší na tomto obrázku s možností uložení si daného obrázku k sobě na disk. Poté, co jsem si aktualizoval Internet Explorer na verzi 7, tak se mi tato velmi ulehčující možnost totálně vytratila a žádná ikonka se mi při pohybu myší na obrázku nezobrazuje. Potřebuju poradit, nebo pomoct, poradíte mi, jak nastavit, nebo odněkud stáhnout něco, co opět zobrazí tuto urychlovací stahovací ikonku? Díky,prosím napište na: miki.vyki@seznam.cz
Petr Tichý
Profil
vychuchol
Založ si vlastní téma. Tam ti někdo jistě poradí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0