Autor Zpráva
Zajda
Profil *
Docela zajimavy clanek k tematu:

http://interval.cz/clanek.asp?article=3600
Petr Weida
Profil
a odkazy na skoro všechny weblogy, které se tomu věnovaly najdete třeba u mě: XHTML místo HTML
SuE
Profil
hihi, mě z toho vychází jediné, až zas někdo na intervalu v kritice někomu řekne:
"a ty to máš jen v 4.01? tak se trošku snaž a udělej to do xhtml" , měl by to p.Málek mazat jako flame :-))
Cody
Profil
Můžu mít dotaz: Předpokládám, že všichni co píšou do této sekce mají zkušenost s XHTML, ptámse co Vám osobně přibneslo XHTML oproti HTML - prakticky, jestli můžete konkrétí případy, tak mě to potěší ...
numerouno_cz
Profil
kuk
numerouno_cz
Profil
to Cody na to uz se odpovida hur - nejsem zadnej profik, ale chapu to asi takhle: XHTML prineslo minimalne PRISNOST do zapisu kodu - treba vsude maly pismena, ukoncovani tagu, "neprekrizovani" atd.. - asi malokdo z nas ted pise aplikace treba pro pocket PC nebo mobil - teda ZATIM. Az budes mit moznost si to vyzkouset, asi uvidis sam - rikam, moc jsem toho zatim nenapsal, ale chapu STANDARDIZACI webu jako velky + . I kdyz delat treba layout ve stylech je nekdy pekna onanie, uz se mi to vyplatilo. 1)velikosti kodu 2)vzpomeli si (lidi, pro ktery jsem delal), ze to najednou "musi bejt v modry" a ja byl vdecnej - panubohu treba - ze jsem si - cvicne - ten web doma predelal do stylu. Udelat "modrou kopii" .css -ka mi pak trvalo asi 3 hodiny (a to jen proto, ze nejvetsi vopruz pro me bejva prave to graficky "sladeni" - vychytat barvy - na to jsem lempl)....
numerouno_cz
Profil
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" lang="cs"> ---- je atribut lang="cs" správně? nebo se tam musí používat "en"?
Petra
Profil
Cody: nic :-) ale taky mi nic nevzalo.
Acci
Profil
I kdyz delat treba layout ve stylech je nekdy pekna onanie
1) I v HTML můžeš používat normálně styly
2) Není :))
numerouno_cz
Profil
to Acci:
1) můžeš
2) už tolik opravdu není.... byla..... začínat a PŘEMEJŠLET u toho -- velká bolest :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0