Autor Zpráva
Vladosik
Profil *
Zdar. Na adrese http://elektrogalerie.net/domacikina/ kdyz si spustim validaci, vyjede mi chyba, ze ukoncuju tag </head>, ale nemam jo otevreny. Coz ale neni pravda a vubec nechapu v cem je chyba... Vidite ji vy? Mozna je chyba i v moji lamane anglictine:-)

pozn: zbyvajicich chyb (chybejici doctype,type u style,atd) si nevsimejte, na disku to mam jiz opravene, chybu u head to ale pise porad.
mata
Profil
Mixuješ tam xhtml a html syntaxi - občas zavíráš nepárové tagy, občas ne. Předpokládám, že výsledkem by mělo být čisté html takže u link na konci nebude /> ale jen > (stejně tak u img)
Railbot
Profil
Vladosik
kdyz si spustim validaci, vyjede mi chyba

chybejici doctype

Odpověděl sis sám. Podle čeho má validátor kontrolovat tvůj web, když neví jaký je to typ? Chce to specifikaci, doctype.
Miloš
Profil
Vyber si:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN">
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/strict.dtd">

Více viz www.wellstyled.com/html-doctype-and-browser-mode.html
Vladosik
Profil *
Ale ja uz jsem v poznamce prece napsal, ze doctype uz opraveny mam (jen to neni na webu, jen to mam na disku),ale tu chybu to pise porad. Zkusim to od Miloše. To míchání je proto, že do těch sránek pořád něco kopíruju od druhýho člověka a pak v tom máme bordel...:-(
Vladosik
Profil *
Miloš
Hm, díky moc, bylo to tím ukočením ve stylu xhtml u tagu link. Ten styl taky dělal někdo jinej, tak jsem si nevšiml, že tam to ukončení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0