Autor Zpráva
radeson
Profil
dobry den...

mam maensi problem, uz dlouho pouzivam ankety od blueboardu a jsem s nemi nadmiru spokojen, problem ale prisel kdyz sem se zacal zajimat o SEO a o validitu kodu. Stranky sem prepsal do xhtml1.1 a nastal problem s anketou. Blueboard totiz pouziva v ankete iframe. neznate nejake podobne ankety jako jsou od blueboardu?
djlj
Profil
Můžeš ji vložit pomocí tagu object, ale to se pak anketa nebude zobrazovat většině lidem, kteří mají IE.
radeson
Profil
to uz je asi lepsi si udelat vlastni ne?
Petr Tichý
Profil
radeson
Jistěže.
Railbot
Profil
radeson
Proč trváš na tom, aby to bylo validní, když to funguje všude jak má?
radeson
Profil
Railbot

vzdycky je lepsi mit vse validni, a to hlavne z hlediska SEO
Petr Tichý
Profil
radeson
Né už né. Radši mlč.
Chamurappi
Profil
Reaguji na radesona:
Vyhledávače XHTML většinou nepodporují. Znají zpravidla jen HTML a stejně jako prohlížeče rozebírají veškeré dokumenty s MIME typem „text/html“ jako HTML. Dokud nezměníš MIME typ, pak všichni kromě „validátoru“ od konsorcia přistupují k dokumentu jako k nevalidnímu HTML (kvůli lomítkům navíc v prázdných elementech). Jakmile ho změníš, odřízneš část návštěvníků (včetně robotů od vyhledávačů).

Klade-li nějaký fulltextový vyhledávač důraz na validitu, pak je hloupý, neboť z pohledu uživatele není validní stránka lepší (relevantnější) než její nevalidní obdoba.
radeson
Profil
Petr Tichý
chybama se clovek uci ne? zkusenosti z nebe nespadnou
Petr Tichý
Profil
radeson
Já proto, neb to tady už bylo hodněkrát a není to pravda. Ber to tak, že tě Chamurappi poučil a konec. Zahrabme to ;o)
radeson
Profil
takze pro SEO je teda lespi HTML 4.01 ?? ja se v tom vubec nevyznam tak se nesmejte :))
Petr Tichý
Profil
radeson
Je to jedno. Absolutně. Jediné co ti nesežerou (skoro) vůbec je pravé XHTML, tj. XHTML posílané s MIME aplication/xhtml+xml. To se dnes ale používá minimálně. Takže validitu nemůžeš doporučovat kvůli SEO. Je to blbost. Psychycká potřeba validity je normální. Mám ji také.
radeson
Profil
jj diky moc za rady ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0