Autor Zpráva
KenR
Profil
Ahoj, delam si validni web abych mel co ukazat. z cca 30 chyb sem se uz dostal na jednu jedinou. vypisuje mi to chybu u background a jedno upozorneni s doctypem, ale zaboha nemuzu prijit na to jak to opravit, nemohl byste mi nekdo pomoct prosim ?

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fkenr.netopeer.net%2Fken rs_design_v2.0%2Freference.html&charset=windows-1250&doctype=XHTML+1.0 +Transitional&group=0
Keilew
Profil
backgroud patří do CSS. Píše ti to, že v daném doctype nelze cpát do TD atribut BACKGROUND. Ta první chyba zhasne, když dáš rozpoznávat DOCTYPE automaticky...
Chamurappi
Profil
Reaguji na KenRa:
delam si validni web abych mel co ukazat
V tom případě si nalistuj český validátor, zadej adresu a zmáčkni tamní nabobtnalé tlačítko. Nevnucuj tomu žádný <!doctype>, žádný charset. Jinak se nemáš, čím chlubit.

z cca 30 chyb sem se uz dostal na jednu jedinou.
Nechci být šťoura, ale tipnul bych si, že jsi začínal na osmnácti chybách při deklaraci XHTML 1.1 a během dvou set minut úprav jsi to stáhnul na jednu jedinou, jejíž popis ti v českém validátoru říká „Použijte raději CSS vlastnost background-image“. Drby se šíří rychle, co? :-)
KenR
Profil
nojo ja si precet ty komentare a opravoval a opravoval, a k tomu baxground, vim ze mi to tam psalo ze to am nadstavit css ale neni jina moznost nez to vsechno cpat do css? je to trochu pracne, ne ze bych to vejmenu validace nechtel udelat, ale bude tpo trvat trochu dyl. jo jeste sem se chtel zeptat neexistuje nejaka nahrada <center> ? hlasi mi to chybu a ja netusim jak to nahradit. jinak dik za odpovedi.
Bubák
Profil
Hledáš tohle?
http://tiso.wz.cz/articles/vycentrovanie-obsahu-stranky.php
KenR
Profil
jj dik

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0