Autor Zpráva
HJKSlks
Profil *
V Xhtml 1.1 mi nechce zobrat onChange

pise:
there is no attribute "onChange".

Da sa to nejako upravit, nahradit niecim validnym?
Chamurappi
Vlákno jsem přesunul z kategorie CSS do „XHTML, Doctype a validita“, ale někdo z kolegů ho vzápětí přesunul do JavaScriptu. Proč tam?
Moderátor Mistr vysvětluje: I já přesunoval z CSS, ale do JavaScriptu. Pak mne napadlo, že vhodnější bude "XHTML, Doctype a validita" a přesunul jsem vlákno tam. Zřejmě jsme oba dělali v jednu chvíli to samé.

Reaguji na HJKSlks:
Pokud ti ten atribut správně funguje, tak používáš HTML (<!doctype> totiž nemá vliv) a tento zápis je zcela v pořádku, proto by měl validátor mlčet. Český validátor ti ho nenahlásí, že ne?
HJKSlks
Profil *
Mna zaujima originalny validator, tam pise there is no attribute "onChange" coz znamena ze sa to uz v xhtml 1.1 nepouziv a urcite exituje nieco k tomu pribuzne, poradte.

Dakujem.
vertigo4
HJKSlks
pokud používáš Strict, tak tam musí být onchange --> tedy malými písmeny
Chamurappi
Reagujin na HJKSlks:
Mna zaujima originalny validator
Ten ti kecá. Proč se snažíš o validitu? Nehledáš validní zápis, ale zápis, který projde nestandardním analyzérem na validator.w3.org.
Pokud projdeš českým validátorem, máš na 99 % jisté, že projdeš i oficiálním.

Reagujin na vertiga4:
DTD neurčuje, jestli záleží na velikosti písmen. Strict nebo Transitional, to je fuk.
Bubák
pokud používáš Strict,
XHTML 1.1 nemá dvě "verze".

HTML není case senzitivní, XHTML je case senzitivní, bez ohledu na "verzi", strict, nebo transitional.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0