Autor Zpráva
p025q
Profil *
Dobrý den.

Chci se jen zeptat nato, že když si zaregistruju stránky na toplist.cz a nechám si vygenerovat kód s počítadle, tak stačí ten stejný kód nakopírovat na všechny stránky mého webu? Mám zaregistrovanou hlavní stránku na toplist.cz a vygenerovaný kód s počítadlem jsem zkopíroval na další stránky mého webu.

Děkuju.
Měsíček
Profil
Který myšlenkový proud tě vedl k tomu, aby jsi tento dotaz zařadil mezi "XHTML, Doctype a validita"? Ani s jedním z těchto tří slov to nemá nic společného, mimo to co si tak něco pročíst na stránce toplistu? ;) Možná by jsi hned našel odpověď.
vydrus
Profil
p025q
abz ti to počítalo návštěvu, která přišla mimo index, tak to musíš mít skutečně všude :) je to taky kvůli js sledování lidí, odkud přišli - a bylo by blbý, kdybys tam viděl svojí stránku, která tam nemá ten kód.... a doporučuju ten kód dát php includem i s menu (pokud to už nemáš), protože je to dost otrava kopírovat všude, yvlášť, když těch stránek máš moc :)
panther
Profil
p025q
na počítadlo se vykašli, nikoho, kromě tebe, jakožto majitele webu, nezajímá, kolikátým návštěvníkem tvé stránky je. Statistiky si veď, pokud je to pro tebe užitečné, ale nenuť návštěvníky koukat na otřesný modrý rámeček se statistikou.
vydrus
Profil
nenuť návštěvníky koukat na otřesný modrý rámeček se statistikou.
já si naopak myslím, že pokud je to do stránky dobře zakomponované, a ten rámeček není spolu s odkazama a ikonama + bannerama dole pod patičkou, tak je to docela zajímavá informace, kolik lidí jen online a kolik lidí tu už bylo. vytváří to takový dojem, že tu stránku už někdo navštívil a že je dobrá....(pokud nepoužívá websurf) stejně zajímavý prvek je i ukazatel GPR, třeba pro budoucí partnery pro výměnu linků
panther
Profil
vydrus
stejně zajímavý prvek je i ukazatel GPR, třeba pro budoucí partnery pro výměnu linků
pokud chceš vyměňovat linky, můžeš spolu se žádostí o výměnu odkazu zaslat i odkaz na statistiky :o).
Každopádně pro mě, jako obyčejného návštěvníka, je tato informace naprosto nepodstatná. Nezajímá mě, jestli jsem první po půl roce nebo sto padesátý osmý za posledních 10 minut.
Miloš
Profil
vydrus
tak je to docela zajímavá informace,
která mě nikdy nezajímala; kdykoli vidím počítadlo, řeknu si buď „zas další blbeček“, nebo (pokud toho člověka jinak respektuju) zavrtím nevěřícně hlavou se slovy „má toho zapotřebí?“.

Jediné počítadlo, které snesu (na mé stránce) – adresa stránky je http://kesolim.sweb.cz/validator_je_prima/ a počítadlo je tam takové, no, statické:
aňonym
Profil *
Asi by jste se divili, kolik návštěvníků zajímá provoz na stránkách na které zabrousili.
Miloš
nechci urazit, ale to samé si pomyslím o vás, když bych zabrousil na vaše stránky a uviděl to praštěné jako-by počítadlo.
Miloš
Profil
aňonym
1) asi by nejsme, asi bychom; ale stejně o tom pochybuju.
Ostatně stránky, na nichž jsem kdy viděl počítadlo, byly z valné většiny amatérské až diletantské.
2) Co byste si o mně pomyslil? A proč? (Jen abyste nepsal mimo mísu, ty „stránky“, jak píšete, nejsou žádnými stránkami, nýbrž demonstrací toho, jak pracuje oficiální validátor – viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=48519&foru m=10&page=-1).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0