« 1 2
Autor Zpráva
Bubák
Profil
Tal to opet validni neni.
http://latrine.dgx.cz/kouzlo-s-podminenym-komentarem

jak mam teda potom udelat stejny vystup jak z ie tak ff
Velmi nerad dávám takovou radu, ale začal bych smazáním HTML a CSS souborů. Pak bych, namísto "lepení obdélníčků" udělal web normálně.
TomBiker
Profil
Bubák:
Co se ti na tom zda nenormalni?

Mesicek:
No ono to stejne problem nevyresi, nevim totiz jak pro ie naformatovat ten text v boxu kontaktni informace
Bubák
Profil
To jsou věci, kterých jsem si všiml děhem css dvou minut:
Zbytečné použití obrázků místo textu
Přemíra absolutního pozicování
V každém ze zoučasných prohlížečů web vypadá jinak
Web se rozpadá při změně rozlišení

Možná by ses dozvěděl více v sekci Názor na stránku.
Chamurappi
Profil
Reaguji na TomBikera:
to je holt udel useru co pouzivaji zastarali prohlizece
1) Jsi začátečník, máš nadhled larvy motýla, nevynášej silné soudy, dokud se alespoň nezakuklíš.
2) Tvůj návrh průhledné PNG vůbec nepotřebuje. Zbytečně si podřezáváš větev.
3) Průhlednost PNG jde v Exploreru 5.5 a 6.0 ošetřit, stačí, když zapátráš na této diskusi.
4) V zadání máš „Shodný výstup v IE 5.5+ a v Mozille“.

validni to je, nazdar:)
Není, hastalavista bejby. Tvůj kantor má neslučitelné požadavky. Validní XHTML 1.0 Strict nemůže fungovat v žádném Exploreru, protože musí být posláno s jiným MIME typem. Při typu „text/html“ zpracovávají kód všechny prohlížeče (a český validátor) jako nevalidní odrůdu starého dobrého HTML.

Validita důležitá není, ale tvůj kód mi stejně připadá trochu ošklivý. <p class="main_nadpis">, <br></br>…

Odkud vis ze cerpam z toho zadání?
Standardní vnuknutí.

V zadání máš „Podporu rozlišení 800x600 a více“ — tvůj web s nižším rozlišením moc nepočítá. Připomínek bych měl víc.
TomBiker
Profil
Chamurappi:

„Tvůj kantor má neslučitelné požadavky. Validní XHTML 1.0 Strict nemůže fungovat v žádném Exploreru“
Kontroluje to v anglickym validatoru

„tvůj kód mi stejně připadá trochu ošklivý. <p class="main_nadpis">, <br></br>“
Jestli ted mas na mysli to odsazovani: <br></br>, tak souhlas, nevim totiz jinak jak to odsadit, kdyz to cele dam do odstavce:
<p></p>
, tak to neodsadi tak jak potrebuji, naopak zas v ie to nejde odsadit vubec, tam si nevim rady.
Miloš
Profil
TomBiker
A ty potřebuješ zalamovat řádek v rámci jednoho odstavece?
Protože pokud ti jde jen o rozestup mezi odstavci, pak vhodně nastav margin-bottom nebo margin-top.
TomBiker
Profil
Tak a koncim, dopracoval jsem se k tomuhle vysledku:

Odkaz

Akorat nesplnuju podminku pro zobrazeni na 800x600, ale oprava znamena prekopat cely web a na to uz nemam nervy:))

PS vsem diky za rady
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0