Autor Zpráva
camo
Profil *
Tak som tu zas.
Prosím vás poraďte mi kde sa dostanem k validátoru?
-ako,
-ktorý je kvalitný,
-najlepšie ak by sa dal stiahnuť(ak to posledné neni úplná blbosť).

Čítam o tom už pekne dlho, ale vládne okolo toho dosť chaos(aspoň v mojej hlave) a je to dosť potrebná vec(požiadavky zákazníkov). Dopracoval som sa k odkazu na český validátor, ale už nevládzem čítať tie traktáty.
Dranel
Profil
Právě obsah českého validátoru (O validátoru, Dokumentace, Integrace do prohlížečů) je to, co stojí za přečtění.
Chamurappi
Profil
Reaguji na camo:
Záleží na tom, co od validátoru očekáváš. Na tvém místě bych se na validátory vykašlal, protože (zejména ty kvalitní) vyhodnocují podle zastaralých pravidel, která prohlížeče nikdy moc nedodržovaly.

už nevládzem čítať tie traktáty
Co tím myslíš?
camo
Profil *
Veď o to mi ide, ale kde? Stratil som ten odkaz.
camo
Profil *
„už nevládzem čítať tie traktáty“
Co tím myslíš?


No snažil som sa vás neotravovať so zbytočnými otázkami, tak som sa rozhodol pátrať medzi starými vláknami v tejto sekcii, ale je tu okolo toho veľa polemiky(načo, prečo, odkedy...), ale jedno čo z toho plynie je, že zákazníci mávajú také požiadavky.
camo
Profil *
Záleží na tom, co od validátoru očekáváš. Na tvém místě bych se na validátory vykašlal, protože (zejména ty kvalitní) vyhodnocují podle zastaralých pravidel, která prohlížeče nikdy moc nedodržovaly.

Tak táto veta ma zaujala. Ako môže byť ničo kvalitné, keď to nefunguje(nežiadam odpoveď) a aké je funkčné riešenie, ak nejaké je(alebo platí, že sa mám na to vykašlať)
Najmä mi ide získať nejakú serióznu skúsenosť s fungovaním validátoru. Nikdy doteraz som nevalidoval, toto je môj prvý kontakt.
camo
Profil *
Dopĺňam sem ten odkaz http://validator.webylon.info aby toto vlákno bolo ucelené a idem to študovať, tak už nepíšte. Dobrú chuť(teda najprv sa idem najesť)!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0