Autor Zpráva
noro25
Profil
dobry den,
poprosím vas o radu v nasledovnom:
stranka www.evonacd.sk je vytvorena v joomle 1.5.x
pri kliknuti na ikonu validity mi ukaže chybu na stranke
problem je v tom že ked si otvorim v šablone / index.php
tak to neviem najsť
poradite mi ako to najdem to čo mam odstraniť
dakujem
noro
tiso
Profil
Ten zdroják má viac problémov ako jednu chybu vo validátore. Vykašli sa na to, alebo ich oprav všetky.
Railbot
Profil
Tak zřejmě se to tam odněkud vkládá a v indexu to nebude. Hledej i v jiných souborech než je index, kde se vkládá ten prázdný seznam <ul></ul>. Moc dobře nechápu, proč provozuješ takový web na Joomle, když je to za a) zbytečný kanon na brabce a za b) neumíš s tím pracovat.
Joker
Profil
noro25
Stěžuje si to na prázdný element UL na řádcích 90 a 91:
<td colspan="2">
<ul>
</ul>
</td>

Prvek <ul> musí podle specifikace obsahovat alespoň jednu položku (<li>). Ostatně, když tam žádná položka není, celý ten prvek je úplně zbytečný.

Každopádně v tom kódu jsou lepší "vychytávky", například tomuhle soukromě říkám "štrůdl":
<p><span style="font-family: Verdana"><font size="2"><font color="#000000"><span style="font-family: Verdana">Spoločnosť (...) </span><span style="font-family: Verdana"> </span></font></font></span></p>

Dobrá je hlavně ta mezera, která má velmi důkladně (celkem dvakrát) řečeno, že má být Verdanou.
Joker
Profil
Poznámka mimo téma: když jsou při vložení kódu číslované řádky, jde nějak zařídit, aby to číslování začínalo od nějakého čísla?

Třeba teď by se mi celkem hodilo, aby to číslování šlo 89-92 místo 1-4 ;-)
noro25
Profil
Tak zřejmě se to tam odněkud vkládá a v indexu to nebude. Hledej i v jiných souborech než je index, kde se vkládá ten prázdný seznam <ul></ul>. Moc dobře nechápu, proč provozuješ takový web na Joomle, když je to za a) zbytečný kanon na brabce a za b) neumíš s tím pracovat.

dakujem za odpoved
raile ano neviem stým pracovat keby som vedel tak sa nepytam ako to mam odstranit.
snažim sa opraviť stranku ktoru som nevytvaral lebo dotyčny to ma už na haku.
<td colspan="2">
<ul>
</ul>
</td>
postrehol som že to treba opraviť a preto som sa pýtal či nahodou to niekto nevie
kde to nájdem
dakujem noro
panther
Profil
noro25
pri kliknuti na ikonu validity mi ukaže chybu na stranke
a trápí tě to moc?

Stránce to rozhodně nevadí a nebrání v jejím zobrazování, návštěvmíkům také ne. A když odstraníš ty validační ikony, bude vše v pořádku.
noro25
Profil
vie mi niekto poraiť ako to odstraniť?
dakujem noro
Měsíček
Profil
Přečti si tuto diskusi ještě jednou, .. odpověď zde již padla.
Joker
Profil
noro25
vie mi niekto poraiť ako to odstraniť?
dakujem noro

Když vidíme jen výsledný kód a nevíme vlastně jak se generuje? Těžko.
Autor toho skriptu by neuměl pomoct?

edit: Ha- je vytvorena v joomle 1.5.x
A ti nemají web, podporu, fórum? Tam by se spíš našel někdo, kdo se v tom vyzná.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0