Autor Zpráva
666pounder
Profil *
Doteraz som mal stranku validnu, no dnes ako si si daval zvalidovat kod, napisali mi jeden warrnig a jeden error a neviem to odstranit..

http://taste-of-bodom.sk/ (robi to na kazdej podstranke, takze to bude nieco v index.php) ale neviem co
SwimX
Profil
666pounder
měl jsi ji validní, a co tady?
myslím, že w3.org validátor má nějaký problém, dělá to teď u všech stránek, zkus to zítra, třeba tam něco mění..
a jinak - není důležité mít stránky validní..
edit: upraveno 10 překlepů
Bubák
Profil
Validátor mi hlásí chybu na řádku 371, je tam tohle:
   <td>Kanada, Calgary</strong></td>

Není to validní, chyba je neškodná, (pokud stránku nezpracováváš XML nástrojem).
XYQ
Profil
vymeň </strong></td> za: </td></strong> ;-)
Trejpa
Profil
XYQ
vymeň </strong></td> za: </td></strong>
Ehm. Řádky tabulek mohou obsahovat jen buňky td a th. Uzavírací značka neotevřeného strongu v seznamu povolených značek není.
Bubák
Profil
XYQ
Tím smajlíkem chceš naznačit, že radíš nesmysl?
Když už chceš použít STRONG, tak takhle.

Dodatek:
Tvořil jsem ukázku a Trejpa mě předběhl.
Uzavírací značka neotevřeného strongu v seznamu povolených značek není.
I kdyby byl strong otevřen, tak do řádku nepatří, musí být přímo v buňce.
SwimX
Profil
Včera 666pounder psal, že má „jeden warrnig a jeden error“ a myslím, že to nebyl </strong> taky sem při validaci jedné stránky na něj narazil, bohužel jsem ho zapomněl, ale byla to asi chvilková indispozice validátoru.
Bubák
Profil
Včera 666pounder psal, že má „jeden warrnig a jeden error“
Z tak neurčitého popisu se nedá nic zjistit. Mohl laškovat Validátor, mohla se změnit stránka... Netuším, co bylo.
Proto jsem napsal konkrétně, kde a jakou chybu jsem viděl (je tam i nyní).
Oficiální validátor vidí 8 Errors, je tam jen jedna chyba, ostatní se tzv. vezou.
Lepší validátor, pokud validuji jako XHTML ;-) vidí jednu chybu.
666pounder
Profil *
Aha, tak tuto chybu s tymi tabulkami nieje problem odstranit, zrejme ako pisete, haproval validator, lebo vcera mi pisalo, ked som dal zvalidovat, ze mam prazdny dokument a mam skontrlovoat, ci fakt tam nieco je napisane...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0