Autor Zpráva
starburst
Profil
zdravim vas. velice casto se mi stava, ze po prihlaseni k administraci na me strance mi pada firefox. snazim se na to prijit proc - jestli je chyba nekde na me strance a nebo jestli je to ve firefoxu ale narazil jsem na hlasku v chybove konzoli ktere nerozumim.
provozuji web www.sdhbrnenskeivanovice.cz a hostuji ho u bananu

kdyz najedu na administraci a zobrazim si chybovou konzoli tak mi tam napise asi 5 stejnych chyb pod sebe a v nich je toto:

Chyba: Soubor s kaskádovými styly http://error.banan cz/ nebyl použit, protože má typ MIME "text/html" místo "text/css".
Zdrojový soubor: http://admin.sdhbrnenskeivanovice.cz/
Řádek: 0

nechapu proc se do toho montuje stranka error.banan cz ktera je spustena kdyz nejaka stranka hostovana na bananu neexistuje ale nikde v kodu chybu nemam co se tyce ze by tam byl byť jen odkaz na nejakou stranku ktera neexistuje nebo neco. a na sve strance sem se dival a mam vsechyn MIME typy spravne.

proste te chybe nerozumim.
nesetkal se s tim uz nekdy nekdo?

dekuji
starburst
Joker
Profil
starburst
Soubor http://admin.sdhbrnenskeivanovice.cz/screen.css neexistuje, takže se místo něj zobrazí ta chybová stránka, což je HTML a ne CSS a proto to křičí.
starburst
Profil
aha... tak toho sem si nevsiml. hledal jsem chybu v odkazech a tak...zmenil jsem format menu a toto mi uteklo... dekuji za pomoc.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera:
takže se místo něj zobrazí ta chybová stránka, což je HTML a ne CSS a proto to křičí
To není přesné, nenačte se totiž chybová stránka, ale naprosto normální reklama na Banán se stavových kódem 200. Kdyby starburst nehostoval na hostingu, který se snaží parazitovat na chybách svých zákazníků, hláška by se mu neukazovala.
Bubák
Profil
Nevím, a nechchi vědět, jak to funguje u ovocného hostingu, ale nešlo by udělat vlastní 404, když to jde třebas i na webzdarma.cz?
www.jakpsatweb.cz/clanky/errordocument-404.html

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0