Autor Zpráva
TB
Profil *
Kdyz vkladam prikaz pouze pro ff:

<![if ! IE ]>neco<![endif]> 


Tak validator hlasi error. Jak tedy osetrit, aby dokument byl validni, ale zaroven potrebuji aplikovat tento prikaz.

dik
Chamurappi
Profil
Reaguji na TB:
Používej český validátor, přesně na tuto otázku by ti dal jasnou odpověď.
K čemu potřebuješ validitu?

vkladam prikaz pouze pro ff
To ale není příkaz pouze pro Firefox, to je příkaz pro všechny prohlížeče, které nejsou Internet Explorer. Víš snad o tom, že existují i jiné prohlížeče, ne?

Na co ten příkaz používáš? Možná by to šlo vyřešit lépe.
Miloš
Profil
TB
Jak se tento „příkaz“ používá viz http://www1.mraveniste.org/weblog/2006/03/16-msie-komentare.html
TB
Profil *
Chamurappi

Potrebuji "zneviditelnit" pro ie jeden js, pac kdyz je v ie aktivni tak mi to narusuje celej layout- neprisel jsem na jiny reseni nez je prikaz co uvidi vsechno ostatni krom ie- jenze prikaz uvedeny vysse zase narusuje validitu.

K cemu potrebuju validitu? radsi se neptej, proste potrebuju a to je stezejni:))
Chamurappi
Profil
Reaguji na TB:
Potrebuji "zneviditelnit" pro ie jeden js
JavaScript je programovací jazyk, je docela přirozené v něm psát podmínky. Takže prohlížeč můžeš podmínit přímo v tom JS, ne?

pac kdyz je v ie aktivni tak mi to narusuje celej layout
Ukaž.

prikaz uvedeny vysse zase narusuje validitu
Validátor uvedený výše ti poradí, jak zapsat příkaz uvedený výše.

radsi se neptej, proste potrebuju a to je stezejni:))
Jsem zvědavá potvora, tuhle otázku dávám každému a odpovědi si vylepuji všude kolem svého obětního oltáře. Tak šup, s pravdou ven :-)
TB
Profil *
Ukazat nemuzu, je to nove vznikajici projekt a snad pochopite ze jej chci odhalit az bude hotovo:)) Cesky validator pouzivat nemuzu, pac se lehce rozchazi s tim anglickym, ktery je stezejni- dokument musi byt validni prave v tom anglickym, diky bohu v tom tvym mam hned 3chyby.

Jinak problem jsem uz vyresil prikazem:

<!--[if !IE]> -->neco<!-- <![endif]-->
Miloš
Profil
Jenže pokud ti jde jen o odfiltrování FF, bude ti to na nic.
Tento podmíněný komentář sice vyloučí microsoftí prohlížeč (taky si ti podmíněné komentáře vymyslel Microsoft a v jiných prohlížečích nefungují), ale nevyloučil jsi Operu, Chrome, Safari, Konqueror…

Ukazovat nemusíš hned celý projekt; bohatě by stačila klíčová stránka s nesmyslným textem (lorem ipsum jistě znáš).

Jestliže se v případě tvé stránky oba validátory výrazně rozcházejí, pravděpodobně deklaruješ v !DOCTYPE XHTML, ale stránku posíláš jako text/html – oficiální validátor se pak (jako jediný) řídí tvým !DOCTYPE, zatímco Chamurappiho validátor ve shodě se všemi prohlížeči chápe stránku jako nevalidní HTML.
TB
Profil *
Milos
to mi je fuk, neplechu to dela jen v ie, vsude jinde to jede, tudiz tento prikaz bohate staci:)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0