Autor Zpráva
Petr_Novak
Profil *
Opravuji a rekonstruuji stránky a chci, abych je měl 100% validní. Zatím se to daří, až na výměnnou reklamu, zkoušel jsem všechno, ale bez úspěchu. HTML ani JS moc nerozumím, tak Vás prosím, jestli byste mi mohli zvalidnit stránku. Stačí zvalidnit jednu reklamu, jak na tu druhou, už pochoppím.

Kontrola validity je zde

Moc Vám děkuji
peta
Profil *
mi to pise...
radek 19: nespravna vlastnost v tagu table, nevidim presne co dela problem na prvni pohled, muze to souviset s nejakym problemem pred tim
radek 157,158,210: schazi lomitko u </a> protoze do JS se to pise <\/a> a vsechny ukonceni take se dvema lomitky
radek 134: a href ma spatne zapsanou URL

A resi se to ta, ze postupne odmazavas jednotlive vlastnosti, ktere si myslis, ze delaji problemy.
Ja bych zacal tim, ze bych si udelal ze souboru kopii a smazal vsechny vlastnosti u tagu table a u toho ahref zmenil url na "#" . Pokud to pak vyjde jako validni, budes vedet, ze validator nekecal, ze prave tam je treba hledat chybu.

jinak www.htmlvalidator.com LITE verzi
Petr_Novak
Profil *
Mockrát děkuju! Funfuje to! :)
peta
Profil *
Petr_Novak Ok, ale priste si vyber jiny forum nez o Javascriptu, Je tam treba forum validita
Cirdan
Profil *
peta co je to za validator... ta stranka sa reloaduje v intervale asi 0,5sec takze ani nestiham citat co tam je....
peta
Profil *
Cirdan http://www.htmlvalidator.com/lite/

Jestli se ti tam neco reloaduje, pak mas asi zavirovanej pocitac. Ta stranka je u mne ve firefoxu (www.mozilla.org) stabilni.
peta
Profil *
Cirdan Ale jako to neni validator jediny.
Muzes pouzivat www.w3c.org online validator.
Ja pouzivat validator Tidy, firefoxovy (Nastroje - rozsireni - ziskat nove rozsireni - Development tools - Validator Tidy)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0