Autor Zpráva
js
Profil *
Možná je to známá věc, ale nefunguje mi "Design"-pohled v Dreamweaveru MX 2004. Prostě je to rozházený, celý se to rozleje do šířky, prostě nepoužitelný...
(Přitom v IE, Firefoxu i Opeře je to OK.)
Je to škoda, protože ten modus "Split", kdy je vidět kód i design zároveň je tím k ničemu.
Samozřejmě jde použít funkci "Preview", která to posílá to externího prohlížeče.

Tak buď je prostě Dreamweaver v tomhle chybovej, nebo se to dá nějak přenastavit v Nastavení????

díky, js
Leo
Profil
Neznam DW, ale obecne interni nahledy v editorech neukazuji to, co naostro prohlizec, proste to neumi... Leo
js
Profil *
Děkuju.
V jedné diskuzi jsem už našel, že s tim má DW problémy.
Úplně tim totiž ztrácí smysl ten základní pohled Dreamweaveru ("Split"), který by byl tak super praktický. (V jednom okně je kód, v druhym design a je to interaktivní - při vybrání textu v jednom okně, se to vybere i v druhym, takže se to nemusí dlouho hledat...)
js
Každopádně dík.
Leo
Profil
No on s tim ma problemy kazdy editor html stranek, treba i PSPad, proste si volaji prohlizec pres nejake udelatko, ne primo, a u slozitejsich css nebo js to pak v prohlizec vypada uplne jinak, Leo
Guardien
Profil *
Tohle je vec, ktera se da resit pouze jednim zpusobem. Zaroven otevreny DW + IE + FF save all a F5.
Bohuzel kod si taky neumim vizualizovat a tak pouzivam DW. Pokud je layut v CSS lze split vyuzit akorat pro kontrolu detailu, jinak F5.
Boy
Profil
Mě to nědělá problémy....používá mi to prohlížeč Operu pro zobrazování designu v módu Split a Design, takže já nemám vůbec problém, ani u css layoutu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0