Autor Zpráva
Eugen
Profil
Setkal jsem se s tím,že se hodně lidí posmívalo že dělat něco ve wsywgds.... editoru je ostuda xD
Já si myslím,že když člověk nemá čas a nevěnuje se tomu,je to levná rychlá varianta jak udělat nějaký web.
Např. můj web> http://www.kontra.over.cz/photo.html
(maznul jsem něco,takže to není plně aktivní)
Za 22 hodin nadávání jsem něco takového učvoryl a myslím že je to neutrál,mám pravdu?Co názor znalých lidí?
Mockrát děkuji za příspěvky =)
ninja
Profil
Problém stránek není wysiwyg, klidně je dělejte ve frontpagi dal. Ušetřený čas věnujte textům a obsahu. Pokud zcela odstraníte grafiku a necháte jen černý text na bílem pozadí, uděláte nejlépe.
Joker
Profil
Eugen:
Setkal jsem se s tím,že se hodně lidí posmívalo že dělat něco ve wsywgds.... editoru je ostuda xD
Na nástroji nezáleží, jde o výsledek.

Já si myslím,že když člověk nemá čas a nevěnuje se tomu,je to levná rychlá varianta jak udělat nějaký web.
Mno, jsou myslím si tři varianty:
1. Člověk co tomu rozumí a weby tvořit umí -> má nějaké oblíbené nástroje a ty prostě použije
2. Člověk co tomu nerozumí, ale chtěl by se to naučit -> pak WYSIWYG editor podle mě není úplně vhodný, protože svádí k tomu "si to naklikat"... se strukturním editorem je člověk donucen se víc naučit, ale tím pádem taky pak víc ví.
3. Člověk co tomu nerozumí, učit se to nechce a jen potřebuje ten web -> si najme člověka z kategorie 1. (pokud na to nemá, tak 2.), aby to udělal za něj. Pokud nemůže nebo nechce, pak je vhodný ten WYSIWYG editor.

Za 22 hodin nadávání jsem něco takového učvoryl a myslím že je to neutrál,mám pravdu?Co názor znalých lidí?
Můj názor je, že výsledek odpovídá tomu popsanému způsobu vzniku ("Někdo dostal WYSIWYG editor a vyrobil v něm svůj první web"). Kdyžtak na názory na stránku je tu samostatná kategorie.
Jedna věc k úvaze: Nechcete-li se věnovat zrovna tvorbě webů, je tu možnost si to nechat od někoho nakódovat. Ušetříte 22 hodin nadávání (místo toho třeba 3 hodiny sepisování textů a kontroly výsledku), které budete moci věnovat (z Vašeho pohledu) něčemu lepšímu.
Na jednoduchý web seženete studentíka, který to nakóduje za pár stovek, možná i zadarmo (za referenci).
Miloš
Profil
Zcela na okraj – toto:
<title>Пустой</title>
je na česky psané stránce opravdu veselé :-D
don jebot
Profil
Zcela na okraj – toto:
1

<title>Пустой</title>
je na česky psané stránce opravdu veselé :-D


Mne ta stranka pride cela ako vtip ...
Eugen
Profil
Don jebot_
proč?
don jebot
Profil
Pretoze zdrojovy kod je vrazda a desing je viacnasobna vrazda ..
Bubák
Profil
zdrojovy kod je vrazda a desing je viacnasobna vrazda ..
Kód odpovídá použitému editoru:
<meta name=ProgId content=Publisher.Document>
<meta name=Generator content="Microsoft Publisher 11">

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0