Autor Zpráva
Sirius
Profil
Zdravím, hledal jsem jak změnit podobu nového HTML dokumentu v PSPadu, ale nikde jsem to nenašel, ani v souborech šablon. Můžete poradit prosím?
panther
Profil
Sirius:
v adresáři PSPadu -> templates -> default.html (nebo jakákoliv jiná přípona šablony)
saphire
Profil
Díky taky sem to potřeboval :)
Sirius
Profil
panther:
Moc díky. Já to pořád hledal v PSPad -> Nastavení -> Editace šablon.

Škoda, že PSPad nevládá doplnit sám (nebo si vyžádat vstup uživatele) věci jako je kódování, styly... Prostě věci, které jsou v každém dokumentu, ale v každém se mohou lišit. :-/
panther
Profil
Sirius:
ale v každém se mohou lišit. :-/
já mám třeba jako HTML šablonu připravenou kostru stránku, včetně stylů, které používám defaultně všude. Nemusím tedy nic pořád psát dokola, je to smysl předdefinovaných šablon.

Co se kódování týče, málokdo používá pro každý projekt jiné.
Sirius
Profil
panther:
Já byl nucen to psát pokaždé ručně, teda spíš kopírovat ze existujících projektů. Teď už taky nemusím. :)

Chtěl bych se ještě optat, jestli někdo používáte projekty. A jaké vlastně funkce PSPadu kdo používáte. Jaké jsou jeho výhody oproti klasickému textovému bloku? Začal jsem ho používát před pár lety, ale stále objevuju něco nového...

EDIT: Samozřejmě jsem měl na mysli poznámkový blok.
panther
Profil
Sirius:
Jaké jsou jeho výhody oproti klasickému textovému bloku?
jak pro koho. Přiznám se, že neznám funkce textového bloku, ale minimálně neumí zvýrazňovat syntaxi.
DoubleThink
Profil *
panther:
Přiznám se, že neznám funkce textového bloku, ale minimálně neumí zvýrazňovat syntaxi.
To PSPad taky ne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0