Autor Zpráva
slovakCZ
Profil
Dobrý den,

jsem sice zkušený html kodér, ovšem zvykl jsem si na vývojové nástroje typu Dreamweaver nebo Bluefish (umožňují našeptávač).
Když píši např. CSS a chci zadat vlastnost "float:left;" stačí v takovýchto editorech zadat:
f (našeptne mi float) --> ENTER --> l (našeptne mi left) --> ENTER a float:left; je "napsáno".

Velmi to usnadňuje (a především zrychluje) práci. Jelikož docházím do práce a domů se dostanu večer, tak jsem rád, když nad vlastními zakázkami jsem schopen trávit 2hodiny denně. Takže čas je velmi drahý a proto hledám editory s touto možností.

Dreamweaver již používat nemohu, jelikož budu prodávat licenci. Bluefish mi zas až tak nevyhovuje. Ptám se tedy, znáte někdo jiné editory s touto možností našeptávání, které jsou takto schopny zrychlit práci (v nejlepším případě Open Source [freeware])?

Děkuji za odpověď a za tipy.
joe
Profil
Za nějakou chvíli to určitě bude podporovat Easy Editor ;-) ale kdoví kdy to bude, že...

EDIT: Promiň, ale nevšiml jsem si, že bys byl zkušený kodér...
Nosy
Profil *
Aptana
shaggy
Profil
Takéto vie buď Eclipse a jeho odnože (Aptana a pod.), prípadne môj obľúbený Komodo Edit.
edit: ospravedlňujem sa za príspevok do starej témy, Nosy ju vytiahol a ja som si nevšimol dátum - každopádne, ak to bude niekto hľadať, možno mu to pomôže.
bohyn
Profil
Já jsem spokojený s NetBeans

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0