Autor Zpráva
Shulík
Profil
Zdravím,

napadla mě o dost rozsáhlejší webová aplikace, než jsem si programoval doteď a tak jsem se rozhodl, že se ji pokusím trochu si rozmyslet a naplánovat. Zároveň s tím jsem se rozhodl, že by nebylo špatné si kód ukládat nějakým verzovacím systémem, abych měl zálohu, kdybych něco pokazil. A proto se obracím na vás: Jaký systém byste mi navrhli?
Na projektu budu dělat sám, takže všechno budu ukládat k sobě na počítač. Od verzovacího systému chci co nejjednodušší použití (jde mi skutečně jen o to, abych se mohl u nějaké třídy vrátit o dva tři dny zpět), integraci s NetBeans a ukládání jenom rozdílů mezi soubory, ne pokaždé souborů celých (ale to umí asi každý verzovací systém).

Děkuji za rady.
Shulík
Tori
Profil
Používáte i nějaký nástroj pro správu chyb/požadavků, který by měl rovněž spolupracovat se správou verzí?
Jinak já např. používám NetBeans+Subversion+Trac.
Nox
Profil
Všichni co znám silně doporučují Git... pro Netbeans se připravuje oficiální podpora, existuje i plugin, ale rozhodl jsem se počkat

Každopádně používat verzování je dobrý nápad
Timy
Profil
Nejrozšířenější je pořád SVN a jestli děláš náhodou na Macu, tak je to díky Versions skoro jasná volba :-). Ale jinak taky používám spíš git, akorát GUI nástroje jsou o řád horší (než Versions, na Windows je to myslím skoro stejné).
Mastodont
Profil
No jestli na tom budeš dělat sám a máš NetBeans, tak samozřejmě Mercurial nebo Subversion. U mne integrace s Mercurialem běží bezchybně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0