Autor Zpráva
drinkme
Profil *
Ahojte, zajímalo by mě jaký je ten úplně nejlepší editor na světě pro tvorbu HTML(podpora CSS, XML, HTML)? Uměl by mi někdo odpovědět? (nemám na mysli freeware programy, ale klidně i takový, který si koupím)
Jostram
Profil *
Osobně používám tyto dva programy:

• IDE NetBeans pro celé projekty. Toto IDE používám především proto, že nedělám jen (X)HTML/PHP, ale i C a jednotné IDE mi celkem vyhovuje.
Geany používám pro rychlé úpravy jednotlivých souborů, případně pro menší projekty, které neobsahují víc jak 10 souborů. Umí mimo jiné zvýrazňování syntaxe a pár dalších drobných vychytávek.

Víc netřeba :)
habendorf
Profil
Hm, mě by zase zajímalo, jaký je ten úplně nejlepší bublifuk na světe pro tvorbu bublin.
Jostram
Profil *
habendorf:
Také mě to svádělo k podobné reakci na "Vůbec nejlepčejší X pod sluncem a v přilehlých galaxiích (tm)", nebo konstatování v tom smyslu, že neexistuje nic nejlepšího, že je vše individuální a tedy to, co je pro jednoho "to nejlepší" je pro druhého "nepoužitelný bastl" a vice versa. Ale odolal jsem a čekal, jestli to někomu nedá :-)
drinkme
Profil *
pro 3 a 4 …chlapci, jestli nechcete odpovídat , tak sem nelezte :D :D :D nikdo to od vás nechce
Moderátor Chamurappi: Oni ti odpovídají na tvoji druhou otázku, nenavážej se do nich.
drinkme
Profil *
habendorf:
když je to tak, tak já osobně doporučuji smíchat destilku, glycerin a Jar... je to z mé vlastní zkušenosti, takže mi můžeš věřit.
Glycerin seženeš bez problémů v jakékoliv lékarně.
...
:D :D :D
Jan120
Profil *
Docela se mi líbí Microsoft Expression Web 4 a Microsoft Visual Studio 2010.
Dudyn
Profil
Adobe Dreaweaver
Anonymní
Profil *
Mě vyhovuje Dreamweaver ...
denCo
Profil
Poznámkový blok? Za zmienku určite stojí Eclipse (Aptana atď.), na rýchle upravenie možno PSPad (ale aj tak si radšej počkám, kým sa načíta Aptana).
Fantomasmag
Profil
Za sebe mohu doporučit Microsoft Visual Studio 2010.
jabkar
Profil *
na macu mohu doporucit coda nebo expresso. na win jsem nic obdobneho co by mi vyhovovalo nenasel (snad intype ale ten se vyvyji rychlosti 0).
lordfrikk
Profil
Co se týče IDE tak mám dobré zkušenosti s NetBeans a PhpEd, který patří k nejlepším, ale je nutné si připlatit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0