Autor Zpráva
anonym104
Profil
nemohu si pomoct... ale s timto jsem zacinal a uz je to patý rok a stále jej používám... je free... a proste kam se hrabe treba frontpage bo jine "draze" placene :)

Stránky 1stPage2000

download - 5,2MB
Filips
Profil
Ja ho tez pouzivam asi tri roky. Je to clen rodiny:-) nemohu ho proste vymenit
Majo
Profil *
súhlasím s názorom :)
ronnie
Profil
Dlouho jsem ho také používal, je opravdu velmi dobrý, bohužel je už dost zastaralý:(
anonym104
Profil
njn dreamweaver to neni... ale stale ma sve kouzlo :) a hlvne... je free :) pro zacatky si myslim idealni ne ??? :)
bfu
Profil
Já tenhle výbornej prográmek používám rok a stejně tak s nim sem začínala. teda já pořád začínám. chci poradit, jestli se tu někdo nejde..stáhla sem si novou verzi na novej počítač a fakt mám hodně hloupej dotaz, ale sama si fakt už nejspíš neporadim...jak tam mám nastavit, aych mohla psát česky?? místo písmenek s interpunkcí se mi zobrazujou znaky, který tam rozhodně nechci. co s tim?? =( díky moc
bojars
Profil
Tu mám pár viet o tomto programe. Asi by Ti mohli pomôcť.

Moderátor, ja si "spamnem", dobre?

http://www.bojars.wz.cz/old/soft/pages/first.html

:-)
anonym104
Profil
to bfu: mno ja nevim me se to pise ve zdrojaku bez ceskych znaku..... ale po ulozeni nebo v nahledu (F11) je to uz dobre ne ??? :) me to takto dela celou dobu co ho mam a moc si toho nevsimam :)
bojars
Profil
Hore v menu si nastavte:

Options/Editing Preferences/Element: Default Text/Charset: East Europe

... za predpokladu, že používate kódovanie windows-1250 malo by byť zobrazovanie O.K....
anonym104
Profil
ha :D Ď
bfu
Profil
No týjo.díky moc bojars. už je to,jak má být =) jinak myslim,že bych si něco o tom programu přečíst měla,tak dík za link. zatim =)
Filips
Profil
hledal jsem na nej i cestinu ale po instalaci cestiny to nejak nejelo tak asi nic
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0