Autor Zpráva
robbie
Profil *
neví někdo proč se nemůžu za boha připojit k ftp, není chyba v tom čísle portu, ale kde ho mám sehnat Už sem vyzkoušel snad vše a nevím si rady..
G3n3sis19
Profil
* kam se chceš připojit?
* používej tečky otazníky, nevím jestli se ptáš na číslo portu nebo to oznamuješ
* zkusil ses připojit přes jiného klienta?
Darker
Profil
robbie:
Pokud nevíš číslo portu, máš smůlu, musíš se zeptat. Ale asi bych prvně skusil stantdartní FTP port.
Skus taky, jestli server vůbec odpovídá na ping.

G3n3sis19:
Pokud nevíš jak poradit, nepiš ke každému tématu něco jako tohle. Je to za dnešek asi popáté, cos to udělal.
G3n3sis19
Profil
Darker:
zeptal jsem se, jestli zkusil jiného klienta. To by mohlo pomoci, nemyslíš?
robbie
Profil *
chtěl sem se připojit na ftp sweb.cz zkusil sem klisický port 21, zkusil sem také jiného klinta free commander, ale bohužel nic, asi budu muset přehrávat soubory jeden po druhém a to me asi zabije, není problém s firewallem?
G3n3sis19
Profil
s firewallem asi ne, to by musel být na straně serveru.

Jak chceš přehrávat soubory jeden po druhém, když ti nejde ftp?
zkus dát Start>Spustit>cmd>ping ftp.sweb.cz

mělo by ti to vypsat něco jako

PING ftp.sweb.cz (88.86.120.22) 56(84) bytes of data.
64 bytes from rakosnicek.miton.cz (88.86.120.22): icmp_req=1 ttl=55 time=17.5 ms
64 bytes from rakosnicek.miton.cz (88.86.120.22): icmp_req=2 ttl=55 time=16.7 ms
64 bytes from rakosnicek.miton.cz (88.86.120.22): icmp_req=3 ttl=55 time=26.1 ms
64 bytes from rakosnicek.miton.cz (88.86.120.22): icmp_req=4 ttl=55 time=17.9 ms
64 bytes from rakosnicek.miton.cz (88.86.120.22): icmp_req=5 ttl=55 time=16.6 ms


taky zkus dát do webového prohlížeče ftp.sweb.cz ... pokud ti naběhne login stránka, funguje to a problém je někde jinde
Darker
Profil
ftp://USERNAME:HESLO@ftp.sweb.cz/ - funguje ve všech prohlížečích a windows exploreru.
G3n3sis19
Profil
Darker:
ftp://USERNAME:HESLO@ftp.sweb.cz/ - funguje ve všech prohlížečích a windows exploreru
ale jestli mu to nejde s normalnima klientama, třeba mu nebude fungovat ani toto
Darker
Profil
G3n3sis19:
Ale zatím neřekl, že mu to nefunguje, takže není třeba tu možnost řešit.
robbie
Profil *
zkusil jsem dát do prohlížeče ftp.sweb.cz a zobrazila se mi přihl. stránka, ale po zadání, opakuji po zadání správných přihl. udajů, se ale objevila hláška 530 login incorrect, nechápu proč, když mám udaje přímo z swebu.cz jaký jiný tam jako chtěj dát
robbie
Profil *
takže se mohu přihlásit jen způsobem viz.



ftp://USERNAME:HESLO@ftp.sweb.cz/ nebo přes stránky na swebu.cz ale přes klienta ani přes dreamweaver mě to prostě nejde, škoda a nevím proč

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0