Autor Zpráva
stepanka
Profil *
Ahoj,

nemáte prosím někdo nějaký odzkoušený a dobrý generátor sitemapy? Samozřejmě nejlépe freeware. Musí běžet na Win7 a 64bit. Už jsem odzkoušela asi 3 různé, ale web je obrovský a potřebovala bych, aby byl software schopný udělat sitemapu na více částí po 50.000 URL. Už tři dny v kuse mi tu nějaká generace běží a vždycky to skončí nějakým neúspěchem. Taky by bylo super, kdyby šla nastavit hloubka indexování, ať těch stránek není tolik.

Nemáte někdo nějaké doporučení?
Moc děkuju!
ninja
Profil
V jakém formátu to generujete? txt, html, xml, atp.? Čemu bude výsledek sloužit?
stepanka
Profil *
ninja:
Generuju XML a výsledek by měl sloužit pro vyhledávače, aby zaindexované stránky byly lépe vyhledatelné. Ale v SEO se moc nevyznám, doufám, že neplácám blbosti...
okolojdouci
Profil *
Připadá mi zvláštní provozovat web s 50.000 stránek a generovat sitemap nějakými externími prostředky.
Proč to netvoříte přímo phpkem - dotazem do databáze?
(dalším krokem bude zvážení nějaké cache, ale nepředbíhal bych)
ninja
Profil
stepanka: Opravdu si myslíte, že nějaká stažený program bude umět lépe procházet a najít stránky, než robot Googlu a dalších vyhledávačů?

Jste si jista, že vyhledávae mají problém najít některé vaše stránky? Vedou na ně odkazy? Je na nich unikátní obsah? To by Vás mělo zajímat více. Sitemaps se hodí pouze tehdy, když bežné metody selhávají.
stepanka
Profil *
Díky za komentáře, budu to generovat phpkem, to bude opravdu nejlepší a aspoň vždy aktuální.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0