Autor Zpráva
Tirus
Profil
Lidi, prosím. Stáhl jsem si trialku abych si zkusil jeho prostředí před případnou koupí. Mám jen prosbu. Jak rozchodit xDebug a jak nastavit defaultní znakovou sadu na UTF8?

Moderátor Chamurappi: Titulek „phpDesigner 7.2.5“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Kcko
Profil
UTF nastavíš v nastavení , záložka GENERALS, xDebug nevím, nepoužívám.
Tirus
Profil
Kcko:
a dá se nějak hromadně změnit na UTF v celém projektu?
Kcko
Profil
Tirus:
Tak to netuším, zkus se zeptat podpory, odpovídá většinou do 24h. Už jsem reportoval pár bugů a vždy kladná a rychlá odpověd.
Tirus
Profil
tak mohu říct, že jsem nadmíru spokojen. zakoupil jsem si non-commercial verzi a zdarma jsem dostal upgrade na komeční portable.. takže za 29euro mám verzi pro komerční účely. Do toho mi bylo oznámeno že nyní pracuje na tzv. skrytí/zobrazení kódu. a xDebug je součástí jak instalace tak i portable verze.
Kcko
Profil
Tirus:
pracuje na tzv. skrytí/zobrazení kódu
Fajn info, na folding čekám jak na smilování ;].
Tirus
Profil
Kcko:
Fajn info, na folding čekám jak na smilování ;].
myslím že toho se asi nedočkáme. "Majkl" mi psal že nová verze vyjde v létě, ovšem léto za náma a stále nic.... zatím jsem přešel v práci na nuSphere a mohu si nyní jen "chrochtat", jediné co mi tam schází je code beautifier.
Kcko
Profil
Tirus:
Taky jsem přešel na PHPEd, nabízí to výrazně lepší doplňování kódu. Code beautifier nepoužívám, píšu sám nejhezčí kód. A v případně nutného přeformátování si pustím PSPAD.
Tirus
Profil
Kcko:
u toho phpEd mne ještě mrzí cena.. jedu zatím doma s trial, jelikož raději firemní licenci nechci využívat na soukromé věci, ale chci se jen zeptat. Jakej je problém, když tu verzi za 199$ budu využívat na "komerční" účely. (komerční je v uvozovkách, jelikož zatím své výtvory neplánuji prodávat)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0