Autor Zpráva
Doktor Sirius
ktery program na tvorbu stranek je nejlepsi a zadarmo ?? alebo poradte kde si stiahnem plateny si ho potom ********
habendorf
c*r*a*c*k*n*o*u*t ? Na to tady zapomeň.

Dobrý je třeba PSPad.
habendorf
Hergot, proč to sem dáváš dvakrát?
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=1 2598
Doktor Sirius
tak poradis ?
Fred
Zkus si něco najít tady http://diskuse.jakpsatweb.cz/rules.html
habendorf
tak poradis ?

Vždyť to snad říkám, ne? Dobrý je třeba PSPad.
Doktor Sirius
jak se v nem dela ??
roberta
:) píšeš zdrojový kód
fimmos
jedině vim
Doktor Sirius
a ja vim co je zdrojovy kod
arcadosi
ked nevies co je to zdrojovy kot tak tu nemas dokopy co robit a chod na www.jaksatweb.cz woe OMG !
habendorf
ked nevies co je to zdrojovy kot

To nevím ani já.
Charlie
Doktor Sirius, je toho fakt spousta, nejlepší je Notepad :D A nebo PSPad, jak říkal habendorf.

Jinak, fimmos mluvil IMHO o linuxovém editoru VIM.
rada_losik
Hergot, proč to sem dáváš dvakrát?
Protože jedna verze je česká druhá slovenská:-)

Na ja používám dreaweaver a jsem s nim celkem spokojenej. Můžes si nastavit kde máš stránky uložený takže po každým načtení jsi v jednom a tom samím adresaři kde máš web. A pak si tam můžes nastavit kde máš server nebo na jaky SQL se má připojit atd. Jeto fakt dost dobrej program.
Radek Hrabůvka
Znova - Stáhni si NVU, nemá takový *********** kód jako FP. Myslím si, že mezi wysiwyg editory zdarma patří mezi nejlepší. NVU je anglicky, česky, slovensky nevím, ale je slovenské lokalizace, dá se použít na jakoukoliv jazykovou verzi, viz odkaz a odkazy z odkazu.
Nechci odkazovat článek kontroverzního autora Warez je nemoc psychopatů, dá se najít vyhledávačem.
Dero
Obrovský OT (omluva): Zdá se mi, že v poslední době se tu začínají rojit existence, které vyžadují vedení za ručičku až do posledního písmene. Jsem poněkud hostilní (= lehce nasratelný a agresivní) v takových případech, kdy se autor tématu chová jako naprostý idiot a arogantně využívá zdejšího osazenstva ("Tak odpovíš?", "Jak se v něm dělá?", "A já vím, co ..."). Pro takové lidi mám pouze dvě slušná slova: samostatnost, google.

Začínám chápat, proč někteří experti a všichni hackeři neskutečně tvrdými výrazy vyprovázejí z diskusí každého, kdo jen napíše hloupý dotaz a pak sedí na zadku a čeká na odpověď. Vždyť je o tolik víc motivující odpovídat člověku, který se už o řešení pokoušel sám a vzdělával se na dané téma a do diskuse jde s jasnou představou, definicí svého problému a nějakými dílčími výsledky či neúspěchy. Takovým lidem opravdu rád odpovídám.

Konec OT, díky a nezlobte se.
Radek Hrabůvka
<OT>
Dero Nejen někteří experti a všichni hackeři. Začátečníci s hloupými otázkami mi nevadí, každý nějak začínal / začíná. Zpravidla do druhého příspěvku poznám, jesli má na krku hlavu nebo jen nádor.
Pochybnou existenci, co chce zdarma drahý program, pravděpodobně iritují odkazy na programy zdarma, co nemjí ani 10mega, a ještě se v nich krom/místo myši používá hlava.
</OT>
Leo
"Jsem poněkud hostilní (= lehce nasratelný a agresivní) "

Tak jooo, ted uz vim, proc se rika webHOSTING :-) Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0