Autor Zpráva
Jáá
Profil
Potřeboval bych nějaké slušné php ide ale pro pomalejší stroj (128mb ram). Hlavně ne v javě! Cena ani datová velikost nerozhoduje. Čeština nemusí být.
Jáá
Profil
Pro win xp.
Mistr
Profil
A kdyby ta RAM nebyla 128MB, nýbrž jen 64MB? Našlo by se něco?
shenny
Profil
Vim
Radek Hrabůvka
Profil
PSPad jde použít i na PHP, dá se nakonfigurovat tak, aby se po stisku klávesové skratky zobzazila stránka Náhled HTML z web serveru zkratka Shift+CTRL+F10. Samozřejmě je třeba mít nainstalované Apache. Nevím, jak je dobrý PSPad na PHP, ale na HTML je vhodný. Samotný PSPad se na CSS moc nehodí, ale může spolupracovat s TopStyle Lite. PSPad pro tvorbu CSS používá free editor CSS stylů TopStyle Lite, který je nutno stáhnout a nainstalovat.
· stiskem CTRL+SHIFT+F10 se můžete podívat na výsledek vaší práce přímo na lokálním webovém serveru a zobrazit si stránku v různých rozlišeních
· připojením externí nápovědy pro PHP se pomocí nápovědy k prostředí (ALT+F1) dostanete vždy k požadovaným informacím

Oba progamy jsou zdarma. http://www.pspad.com/
fimmos
Profil
Vim schvaluji...
Jáá
Profil
>>Vim
ja potrebuju neco pro windows

>>PSPad
souhlasim s tim, ze je docela pouzitelny, ale ja potrebuju neco profesionalnejsiho neco a la Zend Studio (skoda ze prave tohle je napsany v jave)
fimmos
Profil
Vim je i pro Windows
BranoD
Profil *
A co tak Eclipse? Tiez je to sice v jave ale GUI to pouziva tusim systemove, kazdopadne je to podstatne rychlejsie.
Yuhů
Profil
Vim pro Windows na slabším stroji? Zapomeňte, děsně se cuká.

Já mám rád UltraEdit, dají se sehnat i starší odlehčenější verze.
Mistr
Profil
Yuhů
Já mám rád UltraEdit
Já myslel, alespoň podle nápovědy k FrontPage, že v něm jedeš? :-)
thingwath
Profil
Eclipse na 128MB RAM je šílenství, na to nemyslete ani pod peřinou :-)
llook
Profil
Vim, Ultraedit ani PSPad nejsou IDE. Jsou to jenom editory, i když hodně dobré editory (sám používám gvim).
IDE, jako je třeba PHPEclipse pro takhle slabý stroje asi není...

Mistr Já bych zase podle té nápovědy k FrontPage řekl, že Yuhů zastává názor že se FP nehodí ke všemu.
Mistr
Profil
llook
To je sice pravda, jenže když už někdo dělá nápovědu k nějakému programu, tak už k němu musí mít nějaký vztah, ne? Divil bych se, že by Yuhů při svém zaneprázdnění jen tak bokem z dlouhé chvíle (jako pozornost podniku) napsal helpku k FrontPage.
llook
Profil
Mistr To jo, celý JPW je pokud vím psaný ve FP, ale podívej se na titulce toho helpu vpravo nahoru.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0