Autor Zpráva
Pan X
Profil
Zdravím,
už pár let píši v PSPadu ale poslední dobou mi nějak přestává vyhovovat. Jedna z věcí, která mi hodně vadí na stávajícím je v celku nepřehledný a složitý souborový správce. Rozdělení do dvou oken, přičemž první jsou pouze složky a druhé pouze soubory a nemožnost kliknutím na dolní vytvořit nový soubor mi vadí.

Jen na zkoušku jsem nainstaloval NetBeans, je to program zbytečně složitý, ale má právě ten druh správce souborů

kterého bych chtěl. Dlouho se načítá ale jinak v celku vyhovující. Odzkoušen mám i Notepad++ u kterého je správce souborů řešen lépe než u PSPadu má zas jiné nedokonalosti.

Otázka je tedy, jestli nevíte o způsobu jak výchozí file manager u PSPadu nahradit nějakým jiným nebo o nějakém jiném editoru, ktyrý by podporoval onu správu souborů, možnost vkládat vlastní (předepsané (makro)) kusy kódu atd...

Předem díky
Kcko
Profil
- PHPdesigner
- PHPed
jsim
Profil
Na netu se "válí" hodně IDE. Prostě hledej a zkoušej, dokud nenarazíš na takové, které ti bude vyhovovat.
Odkaz na thread, kde jsou nějaký IDE vypsaný. Můžeš začít zkoušet.
a ještě tohle vypadá jako v pohodě editor Odkaz
joe
Profil
NetBeans není pomalé :-) při spouštění to chvíli trvá, ale pak pracuje celkem svižně. Je to jedno z nejlepších IDE, které existuje. Navíc zdarma.
__construct
Profil
Pan X:
Skús pozrieť Komodo Edit – samotný editor je zdarma. Pokiaľ by si, ale chcel IDE musíš zaplatiť.
Pan X
Profil
Díky za tipy :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0